Ako kombinovať oblečenie

Buď sám sebou a ukáž svetu, čo je v tebe v oblečení, ktoré reprezentuje tvoje pravé JA. To, čo máš na sebe, veľa prezrádza o tvojom vnútornom nastavení a životných preferenciách. Preto by si mal vedieť ako kombinovať oblečenie, aby si sa vždy cítil ako ryba vo vode.

 

Výzor vzbudzuje sebavedomie

 

Tvoj outfit hovorí o tvojom štýle a dodáva ti potrebné sebavedomie. Zmyslom toho ako kombinovať oblečenie tak nie je striktne sa držať módnych trendov. Oveľa dôležitejšie je v šatníku skladovať kúsky, ktoré sú nadčasové, kvalitné, dobre sedia a vystihujú tvoju životnú filozofiu.

 

Výzor vzbudzuje sebavedomie foto 1

 

Aké farby sa k sebe hodia

 

Pri kombinovaní oblečenia vždy mysli na to, že základom úspechu je pochopenie, aké farby a materiály sa k sebe hodia. Preto najlepšie spravíš, ak investuješ do základných kúskov v neutrálnych tónoch. Medzi nich patrí klasická biela, šedá, čierna, béžová, námornícka modrá a olivová. Tričká či tepláky v týchto farbách potom ľahko dokombinuješ s aktuálnym módnym výstrelkom ako sú kvetinové bombery či tenisky s geometrickými vzormi.

 

Aké farby sa k sebe hodia foto 2

 

Tóny a kontrasty

 

A od farebnosti plynule prejdi k tónovaniu alebo vytváraniu kontrastov. Ak máš rád jednoduchosť obliekaj sa tón v tóne. To znamená, že vsadíš napríklad na kolorit modrých farieb, ktorý jemne doplníš univerzálnou bielou či čiernou. V prípade, že si viac extrovert, určite oceníš i kontrasty. V ich prípade je základom kontrastný doplnok v podobe výstrednej bundy, topánok či mikiny alebo šiltovky.

 

Tóny a kontrasty foto 3

 

Prispôsob sa ročnému obdobiu

 

Pri vytváraní tvojho šatníka mysli aj na ročné obdobia. Počas jesene a zimy je ideálnym spôsobom obliekania vrstvenie. Teplé mesiace si zas v otázke ako kombinovať oblečenie priam pýtajú jemné farby doplnené výraznými doplnkami. Pri nich však vždy maj na pamäti, že kožené prvky musia ladiť s kovovými. Inak nikdy nedosiahneš požadovaný efekt.

 

⌨️ K. Kmeťová 📸 roxy

 

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

V pohode

Overený zákazník,

Rychle doda ie

Overený zákazník,

Botasky mi prišli za 3dni a zatiaľ držia . Rýchle doručenie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise