Boardparadise má vylepšenú funkčnosť

Nový rok pre mnohých z nás symbolizuje nielen začiatok kalendárnych dní, ale aj vhodný čas na zmenu. Preto sme sa i my rozhodli inovovať niektoré funkcie nášho obchodu a už niekoľko týždňov fungujeme v lepšom sviežom dizajne.

Jednoduché vyhľadávanie pre každého

Našim cieľom je uľahčiť Ti nakupovanie vo všetkých možných ohľadoch a preto zásadne zmeny v e-shope nastali vo vyhľadávaní jednotlivých produktov. Od teraz tak môžeš svoje obľúbené kúsky nájsť nielen vďaka navigácii v hlavnom menu a funkcii vyhľadávača, ale aj pomocou filtrov pri samostatných kategóriách, v ktorých pribudla najmä možnosť veľkosti a farby.

Prezradíme Ti dostupnosť

Zaujímavou novinkou je tiež možnosť vidieť, v ktorej predajni je produkt, ktorý Ťa oslovil uskladnený. Vytvorili sme tak pre Teba pohodlnú možnosť, vďaka ktorej si budeš môcť ísť Tebou vybraný kúsok vyskúšať do predajne v blízkosti Tvojho bydliska. Na vlastné oči si tak overíš kvalitu, strih a veľkosť, no a v neposlednom rade ušetríš za poštovné a komplikácie s prípadným vrátením tovaru.

Dostupnosť na webe boardparadise.sk

Ako to funguje?

Celú novú funkčnosť si teraz popíšeme na tomto jednoduchom príklade - keďže sa blíži Valentín, môžeš napríklad urobiť radosť svojej polovičke skvelými novými legínami. Prvé, čo musíš urobiť, je kliknúť v hlavnom hornom menu na kategóriu dámske oblečenie a obuv. Potom už len stačí ak v sekcii farba v ľavom rohu zvolíš červenú farbu a v kategórii veľkosti zase požadovaný rozmer – napríklad S. Za pár sekúnd sa na tvojej obrazovke zobrazí zaujímavá ponuka nielen s legínami, ale aj tričkami a mikinami, ktoré po prípade môžeš k vybraným legínam dokúpiť. Selekciu takto zúženej ponuky tovaru môžeš navyše ešte zúžiť vďaka filtrom v hornej lište, kde si navolíš, koľko chceš za legíny utratiť peňazí, či majú byť v akcii a či je možné ich zakúpiť aj v predajni blízko tvojho bydliska. Geniálne, nemyslíš? ;-)

Nové filtre na Boardparadise.sk

Zisti ako to funguje onlien -> TU

 

⌨️ PhDr. Katarína Kmeťová  📸 BoardParadise.sk
 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

rýchle dodanie

Overený zákazník,

Velky vyber peknych veci,moznost aj 'kamennych predajni

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, tovar bol nepoškodený, spoľahlivý obchod, odporúčam

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise