Doplnky


Vyrazte do ulíc v kultovej šiltovke New Era

Šiltovky nepatria len na hlavu adolescentov či skejterov a už vonkoncom ich nenosia iba reperi. Štýlovú šiltovku si na hlavu môže dať ktokoľvek bez obmedzenia veku či pohlavia. Dokonca, ak ju doladíte so zvyšným oblečením, môže byť aj skvelým módnym doplnkom. Presne to platí o kultových šiltovkách New Era.

Čitať viac…

S batohmi na výlety ale aj do mesta

Batohy už dávno nie sú určené len pre študentov na nosenie kníh do školy. V dnešnej dobe nám batohy uľahčujú mnoho vecí. Na trhu je široká paleta ruksakov, ktoré sú určené na rôzne použitie. Ak si neviete dať rady, ste na správnom mieste. Batohy môžu byť súčasťou rôznych outfitov nie len do lesa ale aj do mesta či do práce. Čoraz populárnejšie sú aj gymsacky.

Čitať viac…

Užívaj si letné dobrodružstvá s doplnkami ROXY

Zaľúbenie v značke Roxy si nájdu najmä tie dievčatá, ktoré majú rady pohyb a aktívny životný štýl, pretože každá nová kolekcia je odvážna a spontánna. A nejde len o oblečenie alebo obuv, Roxy disponuje aj skvelými doplnkami pre mladé ženy, ktoré si užívajú život plnými dúškami.

Čitať viac…

Prečo nosiť slnečné okuliare Oakley

Ak hľadáte naozaj kvalitné a funkčné výrobky popozerajte si modely od značky Oakley, ktoré sú momentálne najlepšie na trhu nielen vďaka jedinečným technológiám a najšpičkovejšiemu prevedeniu, ale aj skvelému dizajnu.

Čitať viac…

Ponožky Stance nie sú len obyčajné ponožky

Pre tých, čo si dávajú záležať na svojom výzore a chcú byť štýlový za každých okolností, mali by svoj outfit doladiť k úplnej dokonalosti. Dá sa to veľmi jednoduchým spôsobom. Funkčný, ničím výnimočný kus odevu, ako sú ponožky, sa dá povýšiť na dizajnový, pútavý kúsok, ktorý zaujme.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Oplatí sa nakupovať v tomto slovenskom obchode

Overený zákazník,

Rýchlo a spoľahlivo

Overený zákazník,

strašne milý predajca a veľmi ochotný

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise