Eventy


DC tím na Grape festivale

Už tento víkend sa v Piešťanoch na letisku koná ôsmi ročník skvelého festivalu Grape, kde si okrem skvelej muziky užiješ aj ten najlepší minirampový skateboarding v podaní DC skate tímu!

Čitať viac…

#RoxyFitness má za sebou 3 lokality, zostávajú ešte 2

V roku 2015 odštartovalo ROXY podujatia s názvom #RoxyFitness, ktoré sa doteraz konali v 18-tich krajinách s vyše 16 000 účastníkmi. Tento rok sa #RoxyFitness koná v piatich lokalitách. Najbližšia zastávka je 13. augusta v Canmore (Kanada).

Čitať viac…

Koro Skate Cup a Nonstop Basketball 24 hodín

Ak nevieš, kam zamieriť teno víkend, máme pre teba rovno dva zaujímavé typy! Ak si niekde v okolí Bardejova, určite nevynechaj KORO SKATE CUP, ktorý sa uskutoční v sobotu, 1.7. Ak holduješ viac basketballu, v Nedožeroch-Brezanoch sa túto sobotu koná veľmi zaujímavá akcia s názvom Nonstop Basketball 24 hod.

Čitať viac…

ISA The International Surfing Games 2017

Od 20. do 28.mája sa konajú majstrovstvá sveta v surfingu, ISA The International Surfing Games, kde sa stretli najlepšie svetové surferské týmy, aby reprezentovali svoje národy a súťažia si o zlato. Súťaží sa v troch kategóriách, muži, ženy a najlepší tím.

Čitať viac…

Quiksilver a Roxy Czech&Slovak Surfing Championship, už poznáme dátum

Jubilejný 10. ročník Majstrovstiev Českej a Slovenskej republiky v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP sa tento rok koná 16. – 25.6.2017 vo francúzskom Seignosse, ktoré je tradičným miestom šampionátu a zároveň jednou z najlepších surfových lokalít v Európe.

Čitať viac…

Quiksilver a Roxy Pro Gold Coast má svojich víťazov

Owen Wright a Stephanie Gilmore vyhrali prvé preteky World Surf League Championship Tour, Quiksilver a Roxy Pro Gold Coast, ktoré sa konali v najznámejšom surfovom spote Snapper Rock.

Čitať viac…

SNOW FILM FEST 2016 odštartoval svoju „tour“. Kde všade ho môžeš zažiť a čo všetko na teba čaká?

Celovečerné pásmo prvotriednych filmov o extrémnom lyžovaní, snowboardingu, snow-kitingu a zimnom lezení sa koná od konca októbra do začiatku decembra vo viac ako 200 mestách na Slovensku a v Českej republike. Okrem filmov sa na mnohých miestach môžeš tešiť aj na sprievodný program.

Čitať viac…

Raj surferov leží v Európe, volá sa Ericeira

Mohutné pieskovcové útesy nad modrým Atlantikom, obrovské vlny, ktoré nemajú konca kraja, „seafood porn“ v lokálnych podnikoch, nové medzinárodné priateľstvá, krásna príroda a krásni ľudia - to všetko zažiješ v Ericeire. Mekka surferov, do ktorej mieri čoraz viac fajnšmekrov. Pre Európanov je to vďaka dostupnosti častokrát víkendové odskočenie si od povinností. Charizma tohto miesta spôsobí okamžité dobitie energie.

Čitať viac…

#ROXYFITNESS v Európe: Ak máte cestu do Francúzska, nenechajte si to ujsť

„Nie je nič lepšie, ako super partia báb pokope!“, hovorí Torah Bright, olympijská zlatá medailistka v snowboardingu a členka Roxy tímu.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Obchod odporúčam, som maximálne spokojná s rýchlosťou akou vybavili moju objednávku.

Overený zákazník,

Skvele ceny, veľmi dobrý vyber, expresne odoslanie a doručenie

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise