Najväčšia ponuka DC Shoes na Slovensku: Zvládneš si vybrať?

Spoločnosť DC Shoes patrí k najostrieľanejším značkám v skate a snow svete. Chceš sa o tejto značke dozvedieť niečo viac? Mal by si čítať ďalej...

Dvaja chalani, ktorí si žijú svoj sen...

Vedel si, že „DC“ bola pôvodne skratka pre Droors Clothing? Tohto názvu sa však zakladatelia neskôr vzdali a ďalej fungovali pod už dnes legendárnym názvom „DC Shoes“. Túto nesmierne obľúbenú značku založili v roku 1994 dvaja kamaráti – profesionálny jazdec rally Ken Block a Damon Way. Od začiatku kladú veľký dôraz na výrobu topánok, ktoré vyhovejú prísnym požiadavkám ľudí žijúcich vo svete extrémnych športov.

Od vzniku DC Shoes je to dnes už viac ako 20 rokov. V roku 2004 túto značku kúpil austrálsky gigant – Quiksilver. Dôležité však je, že DC Shoes aj naďalej produkuje mimoriadne kvalitné oblečenie, obuv a doplnky.

V súčasnosti sa táto spoločnosť venuje primárne oblečeniu a obuvi pre skateboarding a snowboarding. O tom, že ich veci patria k tomu najlepšiemu, ťa presvedčí dlhý zoznam profi jazdcov, ktorí hrdo nosia značku DC na svojom oblečení.

Vieš kde si vyberieš najlepšie?

Blíži sa zima, potrebuješ nové rukavice, termo oblečenie, topánky, batoh alebo mikinu? V Board Paradise nájdeš najširší výber topánok, oblečenia a doplnkov značky DC na Slovensku. Nakupuj so zľavou až 70 %, alebo si pozri vypimpované veci z najnovšej kolekcie. Ak preferuješ nákup oblečenia v kamennej predajni, navštív nás v Bratislavskom Centráli. Na sklade toho máme naozaj kopu, dokážeš si z takého množstva vôbec vybrať?

 

Najväčšia ponuka DC Shoes na Slovensku

 

Obrovský výber DC Shoes

 

DC Shoes Slovensko

 

DC Shoes shop Bratislava

 

Mikiny DC Shoes

 

Nakopni sa k výkonom

Určite nám dáš za pravdu, že skateboarding spolu so snowboarding patria k tým najkrajším športom vôbec. Dokazuje to aj najnovšie video z dielne DC Shoes, kde uvidíš tých najlepších z najlepších robiť to čo milujú zo všetkého najviac. Buď súčasťou tejto bandy so značkou DC Shoes.

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychlost dodania Nizke ceny

Overený zákazník,

Super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Celková spokojnosť

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise