Podujatia


SNOW FILM FEST 2016 odštartoval svoju „tour“. Kde všade ho môžeš zažiť a čo všetko na teba čaká?

Celovečerné pásmo prvotriednych filmov o extrémnom lyžovaní, snowboardingu, snow-kitingu a zimnom lezení sa koná od konca októbra do začiatku decembra vo viac ako 200 mestách na Slovensku a v Českej republike. Okrem filmov sa na mnohých miestach môžeš tešiť aj na sprievodný program.

Čitať viac…

#ROXYFITNESS v Európe: Ak máte cestu do Francúzska, nenechajte si to ujsť

„Nie je nič lepšie, ako super partia báb pokope!“, hovorí Torah Bright, olympijská zlatá medailistka v snowboardingu a členka Roxy tímu.

Čitať viac…

Quiksilver & Roxy Pro France 2016: Svetová surfová špička prichádza

Už 15. rok po sebe Francúzsko privíta celosvetovú surfovú elitu na pobreží Landes, kde sa uskutoční jedna z najvzrušujúcejších a najrozhodujúcejších udalosti v kalendári Svetovej surfovej ligy (WSL). The créme de la créme mužského pro surfingu si môžete vychutnať od 4. do 15. októbra vo francúzskych mestách Hossegor, Seignosse a Capbreton, kde sa predstavia aj minuloroční víťazi ako John Florence, Gabriel Medina, legenda Kelly Slater a miláčik domáceho publika Jeremy Flores.

Čitať viac…

SOLID OPEN AIR FESTIVAL 2016: To najlepšie ukončenie party-leta

13. ročník multižánrového tanečného festivalu sa aj tento rok uskutoční na letisku v Partizánskom, v Malých Bieliciach, a to už tento víkend 2.-3. sep. 2016. Organizátori sľubujú najsilnejší line-up v histórii, a tak si na svoje prídu všetci priaznivci d&b, hip-hop a house.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

strašne milý predajca a veľmi ochotný

Overený zákazník,

Rýchlost dorucenia Kvalitne zabalenè Super ceny ,doprava zdarma

Overený zákazník,

Rýchle dodanie Krásne veci

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise