Podujatia


DC tím na Grape festivale

Už tento víkend sa v Piešťanoch na letisku koná ôsmi ročník skvelého festivalu Grape, kde si okrem skvelej muziky užiješ aj ten najlepší minirampový skateboarding v podaní DC skate tímu!

Čitať viac…

#RoxyFitness má za sebou 3 lokality, zostávajú ešte 2

V roku 2015 odštartovalo ROXY podujatia s názvom #RoxyFitness, ktoré sa doteraz konali v 18-tich krajinách s vyše 16 000 účastníkmi. Tento rok sa #RoxyFitness koná v piatich lokalitách. Najbližšia zastávka je 13. augusta v Canmore (Kanada).

Čitať viac…

Koro Skate Cup a Nonstop Basketball 24 hodín

Ak nevieš, kam zamieriť teno víkend, máme pre teba rovno dva zaujímavé typy! Ak si niekde v okolí Bardejova, určite nevynechaj KORO SKATE CUP, ktorý sa uskutoční v sobotu, 1.7. Ak holduješ viac basketballu, v Nedožeroch-Brezanoch sa túto sobotu koná veľmi zaujímavá akcia s názvom Nonstop Basketball 24 hod.

Čitať viac…

ISA The International Surfing Games 2017

Od 20. do 28.mája sa konajú majstrovstvá sveta v surfingu, ISA The International Surfing Games, kde sa stretli najlepšie svetové surferské týmy, aby reprezentovali svoje národy a súťažia si o zlato. Súťaží sa v troch kategóriách, muži, ženy a najlepší tím.

Čitať viac…

Quiksilver a Roxy Czech&Slovak Surfing Championship, už poznáme dátum

Jubilejný 10. ročník Majstrovstiev Českej a Slovenskej republiky v surfingu, QUIKSILVER & ROXY CZECH AND SLOVAK SURFING CHAMPIONSHIP sa tento rok koná 16. – 25.6.2017 vo francúzskom Seignosse, ktoré je tradičným miestom šampionátu a zároveň jednou z najlepších surfových lokalít v Európe.

Čitať viac…

Quiksilver a Roxy Pro Gold Coast má svojich víťazov

Owen Wright a Stephanie Gilmore vyhrali prvé preteky World Surf League Championship Tour, Quiksilver a Roxy Pro Gold Coast, ktoré sa konali v najznámejšom surfovom spote Snapper Rock.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

velmi spokojny

Overený zákazník,

rychle dodanie

Overený zákazník,

Veľmi rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise