Prečo nosiť slnečné okuliare Oakley

Ak hľadáte naozaj kvalitné a funkčné výrobky popozerajte si modely od značky Oakley, ktoré sú momentálne najlepšie na trhu nielen vďaka jedinečným technológiám a najšpičkovejšiemu prevedeniu, ale aj skvelému dizajnu.

Spoločnosť Oakley sa výrobe okuliarov venuje už od roku 1975 a za tú dobu sa táto značka začlenila medzi najlepších na trhu. Oakley patrí medzi športové značky, ktoré sa inšpirujú umením a vedou. Sú skvelým doplnkom pre vyznávačov pohodového životného štýlu. Produkty značky Oakley nosia profesionálni športovci ale aj amatéri a môžu sa na ne spoľahnúť aj pri tých najťažších fyzických aktivitách.

 

Slnečné okuliare Oakley Catalyst

 

Spoločnosť si zakladá na neustálych inováciach a technickom zdokonaľovaní, aby ponúkala skutočne kvalitné a funkčné výrobky a na kvalite a spoľahlivosti si postavila spoločnosť aj svoje meno a ciele.

Spoločnosť má na konte má až 540 patentov a medzi ne patrí Three-Point Fit systém, vďaka ktorému okuliare perfektne držia na tvári aj pri tých najnáročnejších športových aktivitách.  Ďalším patentom bol materiál O Matter, ktorý sa používa na výrobu rámov, pretože je ľahký, super odolný, pohlcuje nárazy a vďaka premyslenej geometrii umožňuje maximálne periférne videnie.

 

Slnečné okuliare Oakley Latch

 

Aj polarizované sklá sú perfektne technologicky spracované,  ak sa svetlo odrazí od lesklej nekovovej plochy, stane sa polarizované a vlny sa pohybujú len v horizontálnej a vertikálnej rovine.

Najpodstatnejšou súčasťou Oakley okuliarov sú UV filtre, ktoré pohlcujú nebezpečné UV žiarenia. Slnečné okuliare s kvalitným UV filtrom a rôznymi odtieňmi zafarbenia polarizovaných skiel sú nevyhnutné pre bezpečnú ochranu očí proti slnečnému žiareniu. Okrem toho zaručujú vysokú úroveň ostrosti videnia, úľavu od únavených očí a perfektné vnímanie farieb.

 

Slnečné okuliare Oakley Twoface

 

Materiál Plutonite, z ktorého sú vyrobené sklá, blokuje 100% všetkých škodlivých slnečných lúčov a je ultraľahký a opticky vyvážený.

Súhrn patentovaných technológií High Definition Optics umožňuje vidieť čisto a ostro, bez skresleného a zväčšovacieho efektu

Oakley okuliare sú síce vo vyššej cenovej kategórií, ale zaručujú vysokú ochranu a komfort pre vaše oči, a vy si tak môžte užívať teplé, slnečné dni naplno.

Slnečné okuliare Oakley Mainlink Grey


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise