Snowboarding


5 rád ako si vybrať snowboard

Výber správneho snowboardu je dôležitým prvým krokom pri budovaní príjemného zážitku zo snowboardingu. Zle vybraná doska totiž na svahu dokáže spôsobiť nepríjemnosti, ktoré ťa od tohto športu môžu na čas odradiť. Preto sme pre teba pripravili rýchly manuál, ako si vybrať správnu veľkosť snowboard – u pre teba.

Čitať viac…

Najkrajšie splitboardingové túry na Slovensku

Splitboarding patrí síce k novším fenoménom v oblasti zimných športov u nás, no my ti ho odporúčame všetkými desiatimi. Vďaka tomu, že Slovensko je hornatá krajina, si ho môžeš vychutnať prakticky kdekoľvek a nezabráni ti v tom, ani pandémia. Krása prírody, pokoj a mentálna pohoda to je odmena, ktorú ti prinesie každá splitboardingová výprava v našich horách.

Čitať viac…

Terapia splitboarding

​​​​​​​Ak potrebuješ vypnúť, nabrať nové sily a si pritom snowboardista, nie je nič lepšie ako meditovať pomocou splitboardingu. Psychohygiena v podobe pokojného stúpania do kopca a nakoniec neopakovateľná energia pri slobodnej jazde naspäť sú silné návykové aktivity, ktoré splitboarding ponúka.

Čitať viac…

Snowboardová legenda TRAVIS RICE

Travis Rice oslávi 9.októbra 2021 síce len 39. narodeniny, no už teraz sa o ňom hovorí ako o snowboardingovej legende. Vďaka nemu svet spoznal freeride snowboarding a americký magazín Snowboarder ho pre jeho aktivity zaradil medzi svetovú dvadsiatku najvplyvnejších jazdcov za posledných 20 rokov.

Čitať viac…

Snowboardingové disciplíny

Snowboarding je olympijský šport. Profesionálni snowboardisti každoročne absolvujú niekoľko pretekov, ktoré sa tešia podobnej popularite ako lyžovanie. Snowboardové disciplíny využívajú rôzne techniky a prekážky a každý druh má svoje jedinečné pravidlá. Pre lepšiu orientáciu sme preto pre teba pripravili ich základné rozdelenie.

Čitať viac…

Snowboardové okuliare Oakley

Oakley bolo meno anglického setra Američana Jamesa Jannarda, ktorý si vo svojej garáži v polovici sedemdesiatych rokov 20.storočia povedal, že presne tak isto sa bude volať aj jeho značka so športovým oblečením a doplnkami. Dnes, po viac ako 40 rokoch, patria lyžiarske a snowboardové okuliare Oakley k špičke na trhu. Môže za to nielen prijateľná cena, ale predovšetkým ich technické vymoženosti, ktoré si na svahoch pochvaľujú obyčajní smrteľníci i lyžiarske hviezdy ako Michaela Shiffrin či Aksel Lund Syindal.

Čitať viac…

Snowboardové sety Rossignol 20/21

Snowboardy Rossignol sú nápadité, technický prepracované a vhodné nielen pre skúsených jazdcov, ale aj úplných začiatočníkov. Navyše v sebe majú i určitú dávku francúzskeho šarmu a ich kúzlu neodolali ani také hviezdy snowboardového neba ako Xavier De La Rue, Jeremy Jones či Marion Haerty.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise