Tenisky NMD R2 sú to najlepšie, čo adidas ponúka!

Akoby ste na nohách nič nemali! Milovníci behu sa môžu tešiť z horúcej hitovky od adidas. Technické inovácie a odvážny streetový dizajn robia z modelu tenisiek adidas NMD neodolateľný kúsok pre športovcov a špeciálne pre bežcov, ktorí túžia po nových zážitkoch. To jednoznačne platí o novom modeli NMD R2 Primeknit. Ide o technologicky aj dizajnovo výnimočný kúsok, ktorý je na trhu momentálne najžiadanejší. Viete prečo?

Tenisky Adidas MND R2

Adidas neustále prekvapuje novými prevedeniami obľúbeného modelu NMD. Tenisky NMD R2 sú inšpirované najlepšími bežeckými technológiami adidas, no sú o krok vpredu a menia doterajšie zaužívané pravidlá. Spája sa v nich elastický zvršok zo sieťoviny s technológiou boost, vďaka čomu sú ľahké a pohodlné.

Tenisky Adidas NMD R2

Inšpirované minulosťou

Archívy sú pre adidas nekonečným zdrojom inšpirácie. Aj pri teniskách NMD R2 Primeknit tvorcovia nezabudli na retro detail, no samozrejme nevynechali ani funkčné inovácie, ktoré z vás urobia hviezdu streetového štýlu a do ulíc vyrazíte vyzbrojení moderným dizajnom bežeckých tenisiek. Oproti modelu R1 majú na bokoch podrážky iný vzor, pričom aj samotná podrážka sa výrazne líši vzhľadom. Ich look dotvárajú aj charakteristické tri prúžky. Zatiaľ čo pri R1 sú farebné, pri R2 ladia s povrchom tenisky.

Tenisky Adidas NMD R2

To najlepšie čo ponúkajú

Prispôsobivý zvršok adidas Primeknit obopne chodidlo ako ponožka, čím zabezpečí absolútne pohodlie pre nohu. Po technickej stránke sa tieto tenisky radia medzi to najlepšie, čo momentálne tri pruhy ponúkajú. Inovácia pokračuje aj pri medzipodrážke boost, ktorá je zložená z tisícky malých kapsulí. Práve tie vytvárajú najaktívnejšie vlastnosti pri tlmení dopadu, aké kedy adidas vyrobili.

Tenisky Adidas MND R2

Musíte ich mať

Do kolekcie tenisiek s najmodernejšími technológiami jednoznačne patria aj adidas NMD R2 Primeknit. Jednodielna priliehavá konštrukcia s precízne vyhotoveným vzorom a voskovanými semišovými detailmi vás natoľko chytí za srdce, že po nich hneď siahnete. Tieto vzorkované béžovo – čierne tenisky majú reflexné detaily na golieriku. Navyše majú tvarovanú výložku päty a kvalitnú gumenú podrážku.

Tenisky Adidas NMD R2

Autor: Ali


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise