Zaujímavosti


Surferská ikona Stephanie Gilmore prerazila vďaka divokej karte

Vo svete športu je len niekoľko tak inšpiratívnych žien akými je austrálska profesionálna surferka Stephanie Gilmore. Má za sebou celkom slušnú a úspešnú kariéru, milujúcich rodičov, viac ako polmiliónové publikum na sociálnych sieťach i vlastný e-shop. Momentálne sa pripravuje na letné olympijské hry v Tokiu a vo voľnom čase najradšej trávi čas v dobre padnúcich šortkách od Roxy.

Čitať viac…

Najpôsobivejší skateboardista súčasnosti Nyjah Huston

Má 26 rokov, 4 milióny folowerov na Instagrame a niekoľko ocenení z Majstrovstiev sveta v skateboardingu. Nyjah Huston je napriek mladému veku prototypom športovca, ktorý od útleho detstva tvrdo pracoval na tom, aby sa stal elitou. A aj preto je už viac ako päť rokov hrdou súčasťou tímu Nike SB.

Čitať viac…

Vzostupy a pády Quiksilver

Vlny a zasnežená hora, aktívny šport a celosvetová dokonalosť. Taký je Quiksilver. Impozantná značka, ktorej korene siahajú k austrálskym surferom. O tom, ako prerazili na celosvetom trhu, sme písali v predchádzajúcom blogu. Teraz ti priblížime vzostupy a pády značky, pretože priťahovať pozornosť celých generácií je makačka, no brand Quiksilver ju zvládol s nadhľadom.

Čitať viac…

5 tipov ako sa obliecť na športovanie

Pravidelný pohyb podporuje nielen zdravie, ale aj formovanie postavy. S fyzickou aktivitou môžeš začať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek. Potrebuješ len odhodlanie a vhodnú obuv s oblečením. Preto sme pre teba pripravili päť tipov ako športovať štýlovo a bezpečne zároveň.

Čitať viac…

Ako vznikol Quiksilver

Bol raz jeden mladý muž, ktorý miloval vlny a surfovanie. Žil v dobe, kedy svetu vládol voľnomyšlienkársky fenomén hippies a dizajn surfovej dosky postupoval míľovými krokmi. Na to, aby bol jeho zážitok zo surfovania ešte výraznejší, však potreboval lepšie plavky. Také, ktoré by ho na doske nenechali v štichu a ešte aj dobre vyzerali. A tak sa zrodil Quiksilver.

Čitať viac…

Starostlivosť o tenisky.

​​​​​​​Tenisky sú trendovou záležitosťou dneška. Bežne do nich investuješ niekoľko desiatok až stoviek eur, pretože sa chceš po uliciach prechádzať v pohodlnej a štýlovej obuvi. V dnešnom príspevku sa preto pozrieme na to, ako by si sa o ne mal starať tak, aby si čo najdlhšie udržali nový svieži vzhľad.

Čitať viac…

Najdrahšie tenisky na svete

Nie sú tenisky ako tenisky. Ale to asi všetci milovníci tejto obuvi vedia. Pre každého vyznávača kvalitných športových topánok má hodnotu niečo iné. Niektorí uprednostnia starú klasiku, iní zase trainers-y za milióny eur. My sme si pre vás pripravili niekoľko chuťoviek, za ktoré sú športoví nadšenci ochotní minúť i celý majetok.

Čitať viac…

ROXY pre svet v čistote

Značka Roxy vykročila správnym smerom a rozhodla sa, že bude využívať recyklovaný odpad na výrobu produktov. Túto sezónu tak môžeme vyskúšať jej moderný pohľad čistého sveta. Produkty sú vyrábané z VITA Fabric materiálu, recyklovaný taliansky techno-textil, ktorý nielen dobre vyzerá ale je aj veľmi odolný. Týmto spôsobom chce Roxy prispieť k vyčisteniu a ďalej neznečisťovaniu našej planéty.

Čitať viac…

Najlepšie najpredávanejšie najdrahšie tenisky roku 2018

Práve minulý rok, sa dá nazvať aj súbojom tzv. “chunky, dad shoe” a bežných topánok. Prišla nová technológia a nové materiály, ktoré predtým nezvykli byť používané - aspoň nie v takom množstve ako predtým. Tieto nezvyklé matroše boli skombinované s modelmi klasík, na ktoré sme boli zvyknutí. Nike vyzdvihla technológiu, ktorú Adidas zavrhla a Puma rovnako nestrácala žiadny čas. ....

Čitať viac…

A STAR IS BORN "Jordan"

Myslím, že všetci sa zhodneme na tom, že móda v dnešnej dobe vobec nie je jednoduchou záležitosťou. Každý by mal vedieť aspoň čo-to o samotných značkách a o hlavných osobnostiach, ktoré stoja na ich čele. Príkladom takejto osobnosti, o ktorej sa síce veľa nehovorí, ale je dôležitým článkom v Nike svete, je Michael Jordan. Čo tak si ale povedať trochu o značke Jordan, ktorá sa stala kultovou už od svojho začiatku v roku 1984?

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Odporúčam

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Obchod odporúčam, som maximálne spokojná s rýchlosťou akou vybavili moju objednávku.

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise