Závan exotiky s novou letnou kolekciou Roxy pre leto 2016

Aj tento rok bude Roxy určovať smer streetovej módy. Tá sa bude niesť v štýle kvetov, aztéckych vzorov a pastelových odtieňov. Nová kolekcia so svojími voľnými a pohodlnými strihmi je ľahká, dievčenská a zároveň športová. Zaľúbenie v značke Roxy a jej novej kolekcii si nájdu najmä tí, ktorí majú radi pohyb a aktívny životný štýl, pretože nové kúsky sú odvážne a spontánne.

 

Letná kolekcia Roxy 2016

 

Ani túto sezónu nie je núdza o odvážne farby, zaujímavé strihy, dôraz na detaily, takisto sa nepostráda ani funkčnosť a pohodlie. Roxy ponúka opäť raz fantastické modely plaviek, kraťasov, mikín, tričiek, nohavíc a šiat. V novej kolekcií Roxy jar-leto 2016 sa odráža čo má Luke Taaffe, návrhár Roxy a vášnivý surfér, zo srdca najradšej: žiarivé farby, pláže, surfovanie a vzory. Jeho láska k oceánu je v novej sviežej kolekcií viac než citeľná. Inšpiráciu nadobudol ďaleko od mesta a diaľníc, na potulkách slnečnou Austráliou.

 

Bikiny Roxy nová kolekcia leto 2016

 

Oblečenie Roxy tejto sezóny má predstavovať slobodu a útek od civilizácie a je určené hlavne pre dievčatá, ktoré si vedia užívať život plnými dúškami. Aj keď sú jednotlivé kúsky obohatené o nové vzory, samozrejme, že nechýbajú ani kvety, ktoré sú pre značku Roxy snáď neodmysliteľné. Potlač kvetov je identická pre celú značku Roxy, pretože majú silnú väzbu na hawajskú a polynézsku kultúru.

 

Bikiny Roxy nová kolekcia leto 2016

 

Okrem nich sa však v novej kolekcií Roxy jar-leto budú na potlači nachádzať aj palmy, ktoré vyrastajú len v austrálskej pobrežnej oblasti Telopea. Šaty z novej kolekcie sú túto sezónu skôr voľnejšie, jednoduché, farebne jednotné s indiánskymi detailami, no nájdu sa aj kúsky s prúžkami alebo farebná klasika s kvetinovým vzorom. Na výber sú k dispozícií streetové alebo športové varianty. Tričká tohtoročnej sezóny majú atypické strihy a doplnené sú o zaujímavé detaily, ako napríklad sťahovanie pod pásom alebo čipkované aplikácie. Z jesennej kolekcie sa zachovali vzory na rukávoch.

 

Nová letná kolekcia Roxy 2016

 

Bikiny Roxy leto 2016

 

Letná kolekcia Roxy na leto 2016

 

Letná dámska kolekcia Roxy leto 2016


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie, zľavy

Overený zákazník,

Objednávala som si po prvý raz a som spokojná. Peňaženka zodpovedá obrázku, cena bola najlepšia v porovnaní s ostatnými + rýchle doručenie. Ďakujem Vám.

Overený zákazník,

Rýchlosť doručenia

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise