Vrátenie, výmena a reklamácia tovaru

 

 

V prípade, že ste dostali zásielku a zistíte, že tovar, ktorý ste si objednali je malý, veľký, alebo nespĺňa Vaše predstavy, radi Vám ho vymeníme, alebo vrátime peniaze.

V súlade so zákonom má zákazník právo na výmenu alebo vrátenie peňazí za tovar do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

Postup pri výmene tovaru

 1. Vytlačte a vyplňte Formulár na vrátenie a výmenu tovaru a spolu s kópiou faktúry a tovarom zašlite na adresu:

  Board Paradise
  Eperia Shopping Mall
  Armádneho generála L. Svobodu 25
  080 01 Prešov

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 2. Na zakaznickyservis@boardparadise.sk (alebo na čísle +421 905 204 787) nás prosím informujte o novom tovare alebo veľkosti, ktoré si želáte zaslať na  výmenu. Nový tovar Vám zašleme obratom po doručení vráteného tovaru.
 3. Tovar vymieňame len v rámci veľkosti, ak si prajete vymeniť svoj tovar za iný, vytvore si prosím novú objednávku. Túto následne uhradíte a my Vám vrátime peniaze za pôvodnú objednávku po doručení vráteného tovaru.
 4. Tovar musí byť v pôvodnom obale, so všetkými visačkami, nepoškodený, nepoužitý, čistý, nesmie zapáchať, aby bol spôsobilý ďalšieho predaja. Tovar vhodne zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu pri preprave. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, či väčšia krabica. Pri posielaní tovaru, ktorý už svoj obal má - ako napríklad obuv, neprelepujte prosím priamo pôvodnú krabicu, aby nedošlo k jej znehodnoteniu.   

       Pri výmene tovaru bude započítaná cena za dopravu 5 Eur. 

Postup pre vrátenie peňazí

 1.  

  Vytlačte a vyplňte Formulár na vrátenie a výmenu tovaru a spolu s originál faktúrou a tovarom prineste na jednu z našich predajní alebo zašlite na adresu:

  Board Paradise
  Eperia Shopping Mall
  Armádneho generála L. Svobodu 25
  080 01 Prešov

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 2. Tovar musí byť v pôvodnom obale, so všetkými visačkami, nepoškodený, nepoužitý, čistý, nesmie zapáchať, aby bol spôsobilý ďalšieho predaja. Tovar vhodne zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu pri preprave. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, či väčšia krabica. Pri posielaní tovaru, ktorý už svoj obal má - ako napríklad obuv, neprelepujte prosím priamo pôvodnú krabicu, aby nedošlo k jej znehodnoteniu. 

 

Postup reklamácie tovaru 

 1. Pri zistení vady je nutné tovar prestať používať a ihneď uplatniť reklamáciu. V prípade, že tak neučiníte a následným používaním dôjde k zväčšeniu závady, vystavujete sa riziku, že Vaša reklamácia nebude dovozcom uznaná alebo opravená.
 2. Vytlačte a vyplňte Formulár na reklamáciu tovaru a očistený tovar, zbavený nečistôt a vlhkosti zašlite spolu s kópiou faktúry na adresu:

  Board Paradise
  Bojnická cesta 24
  971 01 Prievidza

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 3. Po prijatí reklamácie Vám zašleme email o prijatí reklamácie. Táto bude vybavená do 30 dní odo dňa prijatia.

 

Po odoslaní tovaru Slovenskou poštou nám prosím napíšte číslo zásielky spolu s číslom objednávky na email zakaznickyservis@boardparadise.sk

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Oplatí sa nakupovať v tomto slovenskom obchode

Overený zákazník,

Rýchlo a spoľahlivo

Overený zákazník,

strašne milý predajca a veľmi ochotný

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise