Vrátenie a reklamácia tovaru

 

Výmena tovaru a vrátenie peňazí

V prípade, že ste dostali zásielku a zistíte, že tovar, ktorý ste si objednali je malý, veľký, alebo nespĺňa Vaše predstavy, radi Vám ho vymeníme, alebo vrátime peniaze.

V súlade so zákonom má zákazník právo na výmenu alebo vrátenie peňazí za tovar do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu.

Postup pri výmene tovaru

 1. Vytlačte a vyplňte Formulár na vrátenie a výmenu tovaru a spolu s kópiou faktúry a tovarom zašlite na adresu:

  Board Paradise
  Eperia Shopping Mall
  Armádneho generála L. Svobodu 25
  080 01 Prešov

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 2.  Na zakaznickyservis@boardparadise.sk (alebo na čísle +421 905 204 787) nás prosím informujte o novom tovare alebo veľkosti, ktoré si želáte zaslať na výmenu. Nový tovar Vám zašleme obratom po doručení vráteného tovaru.

  Tovar musí byť v pôvodnom obale, so všetkými visačkami, nepoškodený, nepoužitý, čistý, nesmie zapáchať, aby bol spôsobilý ďalšieho predaja. Tovar vhodne zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu pri preprave. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, či väčšia krabica. Pri posielaní tovaru, ktorý už svoj obal má - ako napríklad obuv, neprelepujte prosím priamo pôvodnú krabicu, aby nedošlo k jej znehodnoteniu.   

 3. Ak bude cena vybraného tovaru vyššia, zostávajúcu časť doplatíte pri prevzatí zásielky. Ak bude cena nižšia ako produkt, ktorý posielate na výmenu, rozdiel v peniazoch Vám vrátime. Do formulára uveďte číslo Vášho účtu, aby sme Vám mohli vrátiť peniaze v prípade, že cena bude nižšia.

  Pri výmene tovaru bude započítaná cena za dopravu 5 €.

Postup pre vrátenie peňazí

 1.  

  Vytlačte a vyplňte Formulár na vrátenie a výmenu tovaru a spolu s originál faktúrou a tovarom zašlite na adresu:

  Board Paradise
  Eperia Shopping Mall
  Armádneho generála L. Svobodu 25
  080 01 Prešov

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 2. Tovar musí byť v pôvodnom obale, so všetkými visačkami, nepoškodený, nepoužitý, čistý, nesmie zapáchať, aby bol spôsobilý ďalšieho predaja. Tovar vhodne zabaľte, aby nedošlo k jeho poškodeniu pri preprave. K tomuto účelu najlepšie poslúži obalová fólia, papier, či väčšia krabica. Pri posielaní tovaru, ktorý už svoj obal má - ako napríklad obuv, neprelepujte prosím priamo pôvodnú krabicu, aby nedošlo k jej znehodnoteniu. 
 3. Prevádzkovateľ sa zaväzuje prevziať tovar a vrátiť kupujúcemu zaplatenú sumu do 14 dní odo dňa obdržania vráteného tovaru, vrátene nákladov, ktoré spotrebiteľ vynaložil v súvislosti s objednaním tovaru. Prevádzkovateľ vráti kupujúcemu peniaze po vzájomnej dohode na kupujúcim písomne uvedený bankový účet.

Postup reklamácie tovaru 

 1. Pri zistení vady je nutné tovar prestať používať a ihneď uplatniť reklamáciu. V prípade, že tak neučiníte a následným používaním dôjde k zväčšeniu závady, vystavujete sa riziku, že Vaša reklamácia nebude dovozcom uznaná alebo opravená.
 2. Vytlačte a vyplňte Formulár na reklamáciu tovaru a očistený tovar, zbavený nečistôt a vlhkosti zašlite spolu s kópiou faktúry na adresu:

  Board Paradise
  OC Korzo
  Nábrežná ulica 1913/5A
  971 01 Prievidza

  V žiadnom prípade neposielajte tovar naspäť na dobierku.

 3. Po prijatí reklamácie Vám zašleme email o prijatí reklamácie. Táto bude vybavená do 30 dní odo dňa prijatia.

 

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychle dorucenie Vyhodna cena Tovar dosiel v poriadku

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Ochotny personal Bez problemov vymenia tovar Velka spokojnost

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise