SNOW FILM FEST 2016 odštartoval svoju „tour“. Kde všade ho môžeš zažiť a čo všetko na teba čaká?

Celovečerné pásmo prvotriednych filmov o extrémnom lyžovaní, snowboardingu, snow-kitingu a zimnom lezení sa koná od konca októbra do začiatku decembra vo viac ako 200 mestách na Slovensku a v Českej republike. Okrem filmov sa na mnohých miestach môžeš tešiť aj na sprievodný program.

 

SNOW FILM FEST 2016

 

História festivalu

SNOW FILM FEST vznikol v Českej republike v roku 2011, vtedy ešte pod názvom Filmový Festival Zimních sportů. Vznikol ako protiváha úspešne rozbehnutého filmového festivalu Expediční kamera. V roku 2013 ho autori premenovali na SNOW FILM FEST a koná sa každoročne.

 

SNOW FILM FEST 2016

 

Je sa na čo tešiť

Na filmový festival boli vybrané najúspešnejšie filmy so zimnou tematikou z celej sezóny. Kritériom bola predovšetkým úspešnosť na veľkých medzinárodných festivaloch. Môžeš sa avšak tešiť aj na slovenské a české filmy, ktoré sú rovnako kvalitné a nášmu srdcu bližšie J.

Pripravené sú filmy o extrémnych polárnych expedíciách, šokujúcich výkonoch športovcov ako aj o tom, ako prežívajú svoje životy, keď opadne adrenalín a je potrebné riešiť situácie na pokraji života a smrti. Aktéri festivalu odhalia, prečo sa vydávajú na podobné výpravy a prečo riskujú svoje životy.

 

SNOW FILM FEST 2016

 

Kedy a kde?

22.11.2016, Cinemax Prešov

02.12.2016, Sála Regionálneho kultúrneho centra v Prievidzi

09.12.2016, Savatori stage Bratislava (vstupné 5-7 €)

 

Príď si užiť večer s nádychom adrenalínu a možno zistíš, že kúsok „toho“ je aj v tebe.

 

SNOW FILM FEST 2016

 

SNOW FILM FEST 2016

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Celková spokojnosť

Overený zákazník,

komunikácia

Overený zákazník,

super..,rýchlosť

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise