Okuliare Oakley sú na svahu špičkou

Lyžiarske a snowboardove okuliare Oakley si už bez pochýb videl. Nosia ich totiž také športové hviezdy ako Mikeala Shiffrin či Aksel Lund Svindal. No títo áčkoví športovci Oakley nielen v praxi využívajú, ale podieľajú sa aj na ich výrobe.

Vďaka Oakley okuliarom vyťažíš na horách maximum. Môže za to technológia Prizm, ktorá sa postará o vynikajúcu viditeľnosť v rôznych poveternostných podmienkach. Jej ďalšou prednosťou je aj rozšírená možnosť farieb, aby si mohol ľahko rozoznať všetky kontrasty na zjazdovke. No a v neposlednom rade okrem technických vychytávok na Oakley určite oceníš aj zaujímavý a štýlový dizajn.

Oakley PRIZM

My v Board Paradise odporúčame:

1. Oakley Fall Line XL

Fall Line je skvelou voľbou pre tých, ktorí potrebujú okuliare na svahu skombinovať s dioptrickými sklami. Okrem toho je v nich zabudovaná revolučná technológia Prizm a Ridgelock, ktorá sa postará o jednoduchú výmenu skiel. Oakley Fall Line XL je prispôsobené takmer na všetky typy heliem.

Oakley Fall Line XL

2. Oakley Airbrake XL Factory Pilot Blackout

Ide o štýlové okuliare, ktoré sú okrem toho aj nabité technológiami ako Prizm či Switchlock. Ten je zameraný na jednoduchú výmenu šošoviek, no a za zmienku stojí aj materiál Plutonite. Cieľom Oakley Airbrake je skombinovať benefity veľkosti šošoviek periférneho videnia s ich jednoduchou výmenou. Okuliare sú vhodné pre väčšinu prílb, no skôr pre ľudí s väčšou tvárou.

Oakley Airbrake XL Factory Pilot Blackout

3. Oakley Flight Deck

Oakley Flight Deck majú bezkonkurenčné zorné pole so širokou škálou kompatibility s helmou. Určené sú pre stredne veľké tváre a určite na nich oceníš predovšetkým už spomínanú technológiu Prizm, ktorá zabezpečí, aby si na svahu mal skvelý výhľad. Veď napokon sú inšpirované priezormi prílb stíhacích letcov.

Oakley Flight Deck


 

 

ZDROJ: text -  PhDr. Katarína Kmeťová  / foto - R.H. , Oakley


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise