Snowboarding


Udržateľná zimná kolekcia QUIKSILVER 2022/2023

Vylepšené klasické modely i novinky prešpikované technickými vychytávkami aj do tých najhorších snehových podmienok. Taká je nová zimná kolekcia Quiksilver 2022/2023. Aj tento rok Quiksilver v zimnej kolekcii stavil na istotu v kolaborácii so známym snowboardistom ...

Čitať viac…

Cíť sa skvelo a sebavedomo vďaka jedinečným zimným novinkám od ROXY

Kolekcia SNOW 2022/2023 od Roxy je nadupaná sebavedomými kúskami. Tie sa vyznačujú nielen sviežimi strihmi či farbami, ale aj výkonnými modernými technológiami. Pastelovo - červená rada Chloe Kim Na aktuálnej zimnej kolekcii  Roxy spolupracovala s americkou snowboardistkou a dvojnásobnou zlatou olympijskou medailistkou Chloe Kim. Chloe miluje pastelové farby a pohodlné...

Čitať viac…

Ako nastaviť viazanie na snowboard

Pokiaľ si v snowboardingu nováčik, môže ti nastavenie viazania na snowboard pripadať ako nadľudská úloha. V podstate však ide o celkom jednoduchú činnosť a my ti teraz ľahko vysvetlíme ako na to.

Čitať viac…

Ako si vybrať dĺžku snowboardu

Ešte donedávna sa pri výbere dĺžky snowboardu uplatňovalo staré známe pravidlo. Ideálna doska podľa neho mala siahať od zeme k brade. To však dnes už neplatí. Neustále rozvíjajúca sa snowboardová technológia zanechala túto praktiku dávno za sebou. Pripravili sme preto pre teba rýchly manuál ako si vybrať dĺžku snowboardu, ktorý ti padne ako uliaty.

Čitať viac…

5 rád ako si vybrať snowboard

Výber správneho snowboardu je dôležitým prvým krokom pri budovaní príjemného zážitku zo snowboardingu. Zle vybraná doska totiž na svahu dokáže spôsobiť nepríjemnosti, ktoré ťa od tohto športu môžu na čas odradiť. Preto sme pre teba pripravili rýchly manuál, ako si vybrať správnu veľkosť snowboard – u pre teba.

Čitať viac…

Najkrajšie splitboardingové túry na Slovensku

Splitboarding patrí síce k novším fenoménom v oblasti zimných športov u nás, no my ti ho odporúčame všetkými desiatimi. Vďaka tomu, že Slovensko je hornatá krajina, si ho môžeš vychutnať prakticky kdekoľvek a nezabráni ti v tom, ani pandémia. Krása prírody, pokoj a mentálna pohoda to je odmena, ktorú ti prinesie každá splitboardingová výprava v našich horách.

Čitať viac…

Terapia splitboarding

​​​​​​​Ak potrebuješ vypnúť, nabrať nové sily a si pritom snowboardista, nie je nič lepšie ako meditovať pomocou splitboardingu. Psychohygiena v podobe pokojného stúpania do kopca a nakoniec neopakovateľná energia pri slobodnej jazde naspäť sú silné návykové aktivity, ktoré splitboarding ponúka.

Čitať viac…

Snowboardová legenda TRAVIS RICE

Travis Rice oslávi 9.októbra 2021 síce len 39. narodeniny, no už teraz sa o ňom hovorí ako o snowboardingovej legende. Vďaka nemu svet spoznal freeride snowboarding a americký magazín Snowboarder ho pre jeho aktivity zaradil medzi svetovú dvadsiatku najvplyvnejších jazdcov za posledných 20 rokov.

Čitať viac…

Snowboardingové disciplíny

Snowboarding je olympijský šport. Profesionálni snowboardisti každoročne absolvujú niekoľko pretekov, ktoré sa tešia podobnej popularite ako lyžovanie. Snowboardové disciplíny využívajú rôzne techniky a prekážky a každý druh má svoje jedinečné pravidlá. Pre lepšiu orientáciu sme preto pre teba pripravili ich základné rozdelenie.

Čitať viac…

Snowboardové okuliare Oakley

Oakley bolo meno anglického setra Američana Jamesa Jannarda, ktorý si vo svojej garáži v polovici sedemdesiatych rokov 20.storočia povedal, že presne tak isto sa bude volať aj jeho značka so športovým oblečením a doplnkami. Dnes, po viac ako 40 rokoch, patria lyžiarske a snowboardové okuliare Oakley k špičke na trhu. Môže za to nielen prijateľná cena, ale predovšetkým ich technické vymoženosti, ktoré si na svahoch pochvaľujú obyčajní smrteľníci i lyžiarske hviezdy ako Michaela Shiffrin či Aksel Lund Syindal.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise