Snowboarding


Najkrajšie splitboardingové túry na Slovensku

Splitboarding patrí síce k novším fenoménom v oblasti zimných športov u nás, no my ti ho odporúčame všetkými desiatimi. Vďaka tomu, že Slovensko je hornatá krajina, si ho môžeš vychutnať prakticky kdekoľvek a nezabráni ti v tom, ani pandémia. Krása prírody, pokoj a mentálna pohoda to je odmena, ktorú ti prinesie každá splitboardingová výprava v našich horách.

Čitať viac…

Terapia splitboarding

​​​​​​​Ak potrebuješ vypnúť, nabrať nové sily a si pritom snowboardista, nie je nič lepšie ako meditovať pomocou splitboardingu. Psychohygiena v podobe pokojného stúpania do kopca a nakoniec neopakovateľná energia pri slobodnej jazde naspäť sú silné návykové aktivity, ktoré splitboarding ponúka.

Čitať viac…

Snowboardová legenda TRAVIS RICE

Travis Rice oslávi 9.októbra 2021 síce len 39. narodeniny, no už teraz sa o ňom hovorí ako o snowboardingovej legende. Vďaka nemu svet spoznal freeride snowboarding a americký magazín Snowboarder ho pre jeho aktivity zaradil medzi svetovú dvadsiatku najvplyvnejších jazdcov za posledných 20 rokov.

Čitať viac…

Snowboardingové disciplíny

Snowboarding je olympijský šport. Profesionálni snowboardisti každoročne absolvujú niekoľko pretekov, ktoré sa tešia podobnej popularite ako lyžovanie. Snowboardové disciplíny využívajú rôzne techniky a prekážky a každý druh má svoje jedinečné pravidlá. Pre lepšiu orientáciu sme preto pre teba pripravili ich základné rozdelenie.

Čitať viac…

Snowboardové okuliare Oakley

Oakley bolo meno anglického setra Američana Jamesa Jannarda, ktorý si vo svojej garáži v polovici sedemdesiatych rokov 20.storočia povedal, že presne tak isto sa bude volať aj jeho značka so športovým oblečením a doplnkami. Dnes, po viac ako 40 rokoch, patria lyžiarske a snowboardové okuliare Oakley k špičke na trhu. Môže za to nielen prijateľná cena, ale predovšetkým ich technické vymoženosti, ktoré si na svahoch pochvaľujú obyčajní smrteľníci i lyžiarske hviezdy ako Michaela Shiffrin či Aksel Lund Syindal.

Čitať viac…

Snowboardové sety Rossignol 20/21

Snowboardy Rossignol sú nápadité, technický prepracované a vhodné nielen pre skúsených jazdcov, ale aj úplných začiatočníkov. Navyše v sebe majú i určitú dávku francúzskeho šarmu a ich kúzlu neodolali ani také hviezdy snowboardového neba ako Xavier De La Rue, Jeremy Jones či Marion Haerty.

Čitať viac…

Zimná kolekcia Quiksilver 20/21

Quiksilver to je nielen kvalitné spracovanie, ale aj neprehliadnuteľný dizajn a nezáleží pri tom, či si začiatočník alebo pokročilý lyžiar či snowboardista. Presvedčí ťa o tom aj jeho nová kolekcia pre zimnú sezónu 2020/2021, ktorá v sebe spája ikonický štýl DNA Quiksilver s grafikou 90-tych rokov spolu modernými prvkami streetwear-u.

Čitať viac…

Zimná kolekcia Roxy 20/21

Bezkonkurenčná ženskosť, farby ladiace s dizajnom, kolízia budúcnosti s retro podtónmi. Taká je tohtoročná zimná kolekcia Roxy, ktorá okrem premyslenej vizuálnej stránky kladie dôraz aj na technológie a energický prístup k udržateľnosti tak, aby si si pohodlne a naplno užila radosť z jazdy zasneženou krajinou.

Čitať viac…

Kvalitná technická bunda na zimu je základ!

Byť v zime v teple a suchu je základ. Preto ak plánuješ značnú časť tohto ročného obdobia stráviť v prírode, a to nielen na boarde či lyžiach, ale aj ako casual turista, mal by si investovať do kvalitnej zimnej bundy.

Čitať viac…

Ako vybrať snowboardové viazanie

Jazdu na svahu si nikdy naplno neužiješ, ak neinvestuješ do správneho snowboardového viazania. Snowboardový set zložený z topánok a dosky uzatvára práve viazanie, ktoré zabezpečuje pevné spojenie jazdca ku snowboardu.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľká spokojnosť a rýchle dodanie

Overený zákazník,

Super ceny a prijemny zakaznicky servis, poradili mi velmi

Overený zákazník,

kvalitný tovar rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise