Snowboardové okuliare Oakley

Oakley bolo meno anglického setra Američana Jamesa Jannarda, ktorý si vo svojej garáži v polovici sedemdesiatych rokov 20.storočia povedal, že presne tak isto sa bude volať aj jeho značka so športovým oblečením a doplnkami. Dnes, po viac ako 40 rokoch, patria lyžiarske a snowboardové okuliare Oakley k špičke na trhu. Môže za to nielen prijateľná cena, ale predovšetkým ich technické vymoženosti, ktoré si na svahoch pochvaľujú obyčajní smrteľníci i lyžiarske hviezdy ako Michaela Shiffrin či Aksel Lund Syindal.

Unikátna technológia PRIZM

Unikátna technológia PRIZM, ktorá je patentom snowboardových okuliarov Oakley spôsobila, že sa produkty tejto značky tešia mimoriadnej obľube verejnosti. PRIZM totiž zabezpečí, aby si na svahu videl všetko a všetkých v prípade akýchkoľvek poveternostných podmienok. Spomínaná technológia sa taktiež sústredí na rozšírené možnosti farieb, vďaka ktorým ľahko rozoznáš všetky kontrasty. No a neodškriepiteľnou prednosťou snowboardových okuliarov Oakley je aj ich šmrncový dizajn. Nakoniec brand je dcérskou spoločnosťou talianského gigantu Luxxottica a čo si budeme nahovárať, Taliani a štýl idú už celé stáročia ruka v ruke.

Oakley Fall Line XM snowboardové okuliare

Snowboardové okuliare pre všetky typy

Oakley vyrába snowboardové okuliare pre všetky typy. Takže padnú ako uliate ľuďom s menším i väčším vzrastom. Ideálnou voľbou v tomto prípade je model Oakley Fall Line XM, ktorý je vylepšenou verziou modelu Oakley Fall Line, oproti ktorému má zabezpečené lepšie periférne videnie.

 

Oakley Flight Tracker snowboardové okuliare

Bestseller Oakley Flight Tracker

Veľkej priazni u koncových zákazníkov sa niekoľko rokov tešil model Oakley Canopy, ktorý v plnej miere vystriedal aktuálnejší Oakley Flight Tracker. Ten má update-nutý dizajn a zvýšené obvodové zorné pole dosiahnuté stiahnutím dolných rámov. Samozrejmosťou pri tomto kúsku je i inovatívna technológia PRIZM a tvoju kreativitu môžeš vyburcovať aj vďaka nespočetnému množstvu farebných prevedení, ktoré máme v ponuke.

Oakley Shiffrin snowboardové okuliare

Okuliare profesionálov

Snowboardové okuliare Oakley sú jednoducho špička vo svojom obore a dobre to vie aj Michaela Shiffrin, ktorá si už so značkou vyskúšala i spoluprácu. Jej výsledkom sú nadčasové Oakley Shiffrin. Profesionáli však nedajú dopustiť ani na Oakley Line Miner. Nájdeš v nich cylindrické šošovky, ktoré maximalizujú periférnu a vertikálnu oblasť pohľadu. Samozrejmosťou je tiež anti-fog povlak a maximálna pohodlnosť pri nosení, ktorú zabezpečujú tri vrstvy antimikróbnej peny. No a klasiku s nadpriemernými vlastnosťami za veľmi príjemnú cenu nájdeš aj v Oakley Frame či Oakley Splice.

Oakley Line Miner snowboardové okuliare

 

⌨️ K. Kmeťová 📸 Oakley


 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

V pohode

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise