Zimná kolekcia Quiksilver 20/21

Quiksilver to je nielen kvalitné spracovanie, ale aj neprehliadnuteľný dizajn a nezáleží pri tom, či si začiatočník alebo pokročilý lyžiar či snowboardista. Presvedčí ťa o tom aj jeho nová kolekcia pre zimnú sezónu 2020/2021, ktorá v sebe spája ikonický štýl DNA Quiksilver s grafikou 90-tych rokov spolu modernými prvkami streetwear-u.

 

Technicky prepracovaná kolekcia šetrná k prírode

Okrem vysokého technického štandardu a nápaditého štýlu Quiksilver svoju pozornosť v zimnej kolekcii podobne ako jeho dcéra Roxy venuje tiež udržateľnosti. Oblečenie, helmy a okuliare vyrába z recyklovaných materiálov a dopĺňa ich o vlastný model hydroizolácie Quiksilver DryFlight či WarmFlightPrimaLoft, ktoré sa starajú o to, aby si bol na svahu za každých podmienok v teple.

Technicky prepracovaná kolekcia šetrná k prírode quik 20/21

Ikonický dizajn

Zimná kolekcia Quiksilver však na prvý pohľad zaujme predovšetkým svojím ikonickým dizajnom. Retro nádych 90.tych rokov kombinovaný so streetwearom je cítiť najmä v prípade zimných búnd Quiksilver Steeze či Quiksilver Dome, čo ich predurčuje nielen na svah, ale aj do mestských ulíc.

Quiksilver Steeze či Quiksilver Dome

Pouličný štýl dizajnéri brandu v aktuálnej kolekcii zakomponovali tiež do potlačí zosobnených v bundách Quiksilver Mission Printed a ak si skôr fanúšikom nadčasovej klasiky tak si rozhodne prídeš na svoje v kolekcii Quiksilver in the Hood či Quiksilver Forever.

V rámci snowboardových nohavíc zas značka stavila skôr na tradičné strihy a farby, ale samozrejme aj v rámci nich nájdeš nadupané retro výnimky v podobe Quiksilver Tr Stretch či Quiksilver Anniversary BIB.

quiksilver snovboarding oblečenie 20/21

Prepracované doplnky

Podobne ako v prípade zimných búnd sa tvorcovia tohtoročnej kolekcie vyhrali i s doplnkami. Tie by sa tiež dali rozdeliť na energetickejšie a technicky prepracované rukavice, ktoré vizuálne ladia s retro štýlom zimných búnd ako napríklad Quiksilver Method či Quiksilver Mission Youth až po dizajnovo jednoducho, ale o to kvalitnejšie spracované čiapky v klasických a nadčasových tónoch.

Prepracované doplnky quik 20/21


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Celková spokojnosť

Overený zákazník,

komunikácia

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise