Ambasadori skateboardingu!

Keď sa dve svetoznáme značky spoja a spravia kolaboráciu je to vždy poriadny odvar fashion prvkov. Tak teraz sa tak dohodli asi najkultovnejšie značky Skateboardingu a to VANS & INDEPENDENT Truck Co.. Tí čo žijú týmto skatepark štýlom určite vedia veľmi dobre o koho sa jedná. A keďže tieto dve značky sú stále na vrchole tak sa rozhodli na 40. výročie, že nám prinesú kolekciu, s ktorej padneme na zadok. Kolekcia VANS x INDEPENDENT kombinuje emblémickú šachovnicu VANS s krížom loga INDEPENDENT. Táto kolekcia je rozsiahlejšia ako ostatné čo boli pustené do éteru a asi si viete predstaviť, ako sa posunula kvalita, keď sa do toho pustia takýto dvaja giganti v skateboardingu.

V tejto kolekcii Vans x Independent sú unikátne detaily, ktoré boli použité na klasickej obuvi, ako je Sk8-Hi Pro a Slip-On Pro spolu s vlastným vyhotovením podpisovej topánky Tony Trujillo, TNT Advanced Prototype. Každý štýl obuvi stelesňuje vzhľad a nádych Independent Truck s kovovými striebornými doplnkami a gumovými podrážkami, kopírujúci priesvitný a lesklý oranžový odtieň, ktorý je výnimočný aj pre puzdra od Indy.

Vans kolekcia

Boty z tejto kolekcie ponúkajú spojenie funkčnosti so štýlom, ktorá poskytuje fanúšikom partnerstva plnohodnotnú sadu funkcií na skate. Každý model obuvi Vans x Independent využíva osvedčenú technológiu Vans, ktorá ponúka odolnosť a podporu integráciou stien UltraCush ™ HD a UltraCush ™ Lite 3D pre silnú ochranu pred nárazom, zvršok vystužený Duracap pre dlhšiu životnosť a originálne Vans waffle podrážky pre najlepšiu priľnavosť na skate.  

Vans tenisky

Sortiment oblečenia v tejto kolaborácii je doposiaľ najväčší. S takmer dvadsiatimi modelmi oblečenia. Je to zmes vintage a retro štýlu spojená v grafike, ktorá zachováva nadčasovú estetiku. Kolekcia ponúka mikiny Vans Versa a Authentic Chino nohavice, tkanú flanelovú košeľu, tričká, kombinézu, ponožky, trucker šiltovky. Kompletná uniforma na SKATE. Všetky produkty sú doplnené spoločným logom Vans X Independent, ktoré to zviazalo všetko dokopy.

Independent tričká

independent kolekcia

S odkazom, ktorý sa rozvíja od roku 1978, Independent zostáva jednou z najväčších a najdôveryhodnejších spoločností na svete. Vans a Independent podporili silnú líniu talentov profesionálnych skateboardistov, a pomohli im dosiahnúť ich ciele a sny.

 

 


Zdroj: Vans blog.

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise