Brázdi jesenné ulice na namakanom skate od nás.

Máš rád napätie a extrémne výzvy? Si tak trochu dušou umelec a miluješ ulicu? Tak potom si zaručene už niekedy privoňal k skateboardingu. Či už si skúsený skater alebo na svoju premiéru stále čakáš, namakanú dosku na jesenné brázdenie ulíc nájdeš jedine v našej aktuálnej ponuke.

Divoký skate Quiksilver foto 1

Divoký skate Quiksilver

Divoký milovníci vĺn, ktorí svoj biznis založili na predaji boardshortov na surfovanie sa už niekoľko desaťročí venujú i výbore skvelých dosiek na skateboarding. Ak s brázdením ulíc na skate len plánuješ začať, bez pochýb by si nemal prehliadnuť skateboardové komplety Quiksilver Warpaint či Quiksilver Underpalms. Šmrcovnejšie povahy s vnútrom divocha zaručene nepohrdnú kompletom Quiksilver Bubble Wave a ak sa chceš na doske cítiť ako v raji, určite investuj do kvalitky Quiksilver Paradise. Skúsenejší jazdci, ktorí skate milujú ako dopravný prostriedok zas určite nepohrdnú longboardovým kompletom Quiksilver Psycadelica.

Nádych pláže v uliciach foto 2

Nádych pláže v uliciach

Mladšia sestra Quiksilveru Roxy miluje skate podobne ako vlny. Svoju lásku z pláže neustále prenáša i do ulíc. Trendy a štýlové skaterky preto nedajú dopustiť na unikátny komplet Roxy Beachfort či dosky plné kvetinovej energie Rpxy Praslim alebo Roxy Isha. Mimochodom ak sa bez skate-u nepohneš z domu ani na krok, tak longboardový komplet Roxy Perle bude pre teba tou najsprávnejšou jesennou voľbou.

Element pre skúsených jazdcov foto 3

Element pre skúsených jazdcov

Nadšení skateri ako Johnny Schillereff zas určite nepohrdnú najnovšími prírastkami z dielne Element. Skateboardová doska Element Esacape From The Mind z 100 percentného javorového dreva upevní tvoj pouličný vibe zatiaľ čo skateboardový kompet Element Trip Out ponúkne tvojím nohám slobodu kamkoľvek sa pohneš. By the way, ak si milovníkom pouličného umenia, tak Element v aktuálnej kolekcii priniesol aj skvelé grafické chuťovky ako Element Peanuts, Element Rise či Element Home Sick.

 

⌨️ K. Kmeťová 📸 Boardparadise.sk

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise