Roxy x Sister

  

Hailey Bieber a Kelia Moniz prinášajú street style do novej ROXY SISTER kolekcie

ROXY x SISTER foto 1

Po dvoch úspešných kolekciách SISTER & ROXY, ktoré sú inšpirované priateľstvom modelky Hailey Bieber a surférky Kelia Moniz, prichádza tentokrát aj do našich obchodov exkluzívne ich tretia kolekcia.

A best friend become a sister“, je to, prečo vznikli tieto kolekcie. Hailey Bieber, modelku, ktorá sa narodila v New Yorku a Kelia Moniz, dvojnásobnú surfovú majstersku sveta na longboarde, ktorá sa narodila na Havaji, spája dlhoročné priateľstvo, napriek tomu, že pochádzajú z rôznych kútov Ameriky.

 

SWIM MEETS STREET 

Kolekcia je rozhodne viacej mestská, tak ako hovorí Hailey: „Our take on swim meets street!”.  Predstavuje široký výber produktov, vrátane pohodlných mikín a teplákov, plaviek v limetkovej, zelenej alebo elektrizujúcej fialovej farbe, oversized tričiek či crop topov, ktoré krásne ladia s džínsovou bundou. „Každá ROXY girl nájde v tejto kolekcii niečo, čo sa stane jej obľubeným kúskom v šatníku“, myslí si Kelia. 

A my rozhodne súhlasíme. Kolekciu sme videli naživo ešte minulý rok a môžeme povedať, že také krásne kúsky sme tu už dávno nemali ☺ 

Prinášame vám teda náhľad tejto prekrásnej kolekcie ROXY, ktorá bude inšpiráciou nejednej z nás na minimálne nadchádzajú jar a leto.  Nevieme sa jej už dočkať!

 

 ROXY x SISTER foto 2

 

roxy x sister collection

……

O HAILEY BIEBER:

Hailey (Rhode) Bieber je jednou z navyhľadávanejších modeliek svojej generácie a objavila sa na mólach najslávnejších svetových návrhárov ako aj na titulkách popredných časopisov. Pracuje pre IMG Models a úspešná je nie len vďaka modelingu. Je neterou slávneho Aleca Baldwina a priezvisko Bieber získala po sobáši s Justinom Bieberom. S „Roxy girl“ Kelia Moniz ju spája dlhoročné priateľstvo. 

Na instagrame ju sleduje 25 miliónov followerov @haileybieber

 HAILEY BIEBER

 

 

O KELII MONIZ:

Kelia na narodila v surférskom raji, na Havaji a na svojom konte má dva tituly z World Surf League. Patrí medzi najštýlovejšie surférky na svete a patrí do ROXY tímu. Od detstva trávila celé dni na pláži na Waikiki a aj preto sa už ako 14 ročná zučastnila na svetovej súťaži na longboarde. Ak nesúťaží na ASP World Longboard, čas trávi na Manhattan Beach v Kalifornii. 

IG @keliamoniz

 Kelii Moniz

 

O ROXY:

ROXY, značka patriaca pod Boardriders, Inc., vznikla v roku 1990 a podporuje surférky na celom svete. Ako prvá a jediná exkluzívna ženská značka v globálnej sfére akčných športov sa ROXY špecializuje na vývoj a dizajn trendového, technicky inovatívneho lifestylového a funkčného oblečenia, ktoré je inšpirované tak horami ako aj vlnami. 

V našom portfóliu patrí medzi naše naobľubenejšie značky. 

IG @roxy 

 roxy

 

 

 

Objav kolekciu -> TU

 

⌨️ Ivana B.  📸 ROXY.com

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchlost dorucenia Kvalitne zabalenè Super ceny ,doprava zdarma

Overený zákazník,

Rýchle dodanie Krásne veci

Overený zákazník,

velka rychlost

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise