DC školská snowboardová liga 2019 v Jasnej

Projekt ŠKOLSKEJ SNOWBOARDOVEJ LIGY sa na slovensku predstavil po prvý krát v zimnej sezóne 2018 zo zámerom prilákať čo najviac školákov na snowboard a ukázať im cestu ako zmysluplne tráviť volný čas v spojitosti s prírodou s možnosťou objavenia vášne ktorá už od počiatkou snowboardingu sprevádza nadšencou tohto športu.

 

ŠKOLSKÁ SNOWBOARDOVÁ LIGA je organizovaná úsekom snowboardingu SLA a inštitúciou školský šport ktorá dokázala osloviť stovky škôl s týmto projektom a prilákať deti v školskom veku na snowboard .

 

Kedže tento projekt je určený snowboardistom všetkých výkonostných kategórií vo veku od 6 do 18 rokov tak v sezóne 2019 sa budú mať možnosť školáci predviesť tak isto ako tomu bolo aj minulú zimnú sezónu v diciplínach slalom a boardercross v troch kolách 15.1. , 23.2. , 13.3. v našom najlepšom zimnom stredisku na slovensku a to v Jasnej pod Chopkom konkrétne v stredisku Otupné v DC snowparku ktorý patrí k absolutnej špičke v širšom okolí aj za hranicami Slovenska .

 

Novinkou tejto sezóny je že ŠKOLSKÚ SNBOARDOVÚ LIGU zastrešia silné značky a to DC Snowboarding značka s dlhoročnou trdícou ktorá je prezentovaná tými najlepšími snowboardistami vo svetovom meradle s produktami ktoré po kvalitatívnej aj dizajnovej úrovne patria už dlhé roky medzi absolutnú špičku svetových značiek vyrábajúcich snowboardovú a skateboardovú výbavu .

Ďalšou značkou je BOARDPARADISE sieť slovenských predajní a eshopu ktoré ponúkajú top produkty svetových značiek nie len na snowboard a skateboard ale taktiež štýlové a trendové oblečenie na každú príležitosť ktorú žívot ponúka .

 

Všetky potrebné informácie týkajúce sa ŠKOLSKEJ SNOWBOARDOVEJ LIGY v sezóne 2019 môžete nájsť na webovej stránke www.slovak-ski.sk

 

školská snowboardová liga

 

Zapoj sa aj do našej sútaže na INSTAGRAME

 

Stačí ak Odfotíš hustú fotku v DC parku počas závodu školskej snowboardovej ligy

oteguj #diktujskolskuligu @boardparadis.sk

 

Ak nazbieraš najviac lajkov po celej sérii vyhráš dosku od DC Shoes.

 

Zapoj sa – TU-

 


Zdroj: text - Marek Hliničan

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise