Ikonické oblečenie značky Champion

Legendárna značka Champion je tu s nami už sto rokov a patrí k najobľúbenejším brandom športového oblečenia za veľkou mlákou. Svojich priaznivcov si našla predovšetkým medzi športovcami a ľuďmi preferujúcimi aktívny životný štýl, no už niekoľko rokov sa teší nevídanej priazni aj medzi  milovníkmi štýlových záležitostí.

 

Champion history

 

 

Už vo svojich začiatkoch, teda v roku 1919, kedy bratia Feinbloomovci Champion založili, sa najobľúbenejším tovarom ich priaznivcov stali mikiny. Sú totiž vyrobené z vysokokvalitných materiálov a k tomu ešte aj v originálnom prevedení, vďaka čomu sú aj dnes ikonickými kúskami. 

Mikiny s veľkým logom v tvare písmena „C“ umiestnené na ľavom rukáve poznajú celebrity, umelci, športovci a všetci ľudia s dobrým vkusom. 

 

Champion C

 

Champion však do sveta značkového oblečenia priniesol oveľa viac ako spomínané logo. Ako prvý uviedli na trh mikinu s kapucňou a vyvinuli aj tzv. priedušnú tkaninu (Nylon Mesh), ktorá dodnes tvorí základ pre basketbalové dresy po celom svete. Okrem mikín a športových dresov sa Champion špecializuje aj na tričká, tepláky, čiapky či doplnky, ktoré sa neustále tešia čoraz väčšej popularite. 

 

Champion Mikina

 

 

ZDROJ: text -  PhDr. Katarína Kmeťová  / foto - Champion


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychlost dodania Nizke ceny

Overený zákazník,

Super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Celková spokojnosť

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise