Jesenné novinky QUIKSILVER

Záblesky slnka máme ešte každý deň, ale letné dni sú nenávratne preč. Do našich predajní zavítala jeseň v podobe nových kolekcií. Tie od Quiksilveru sú ale vždy najkrajšie! Spravili sme malý výber toho čo nás tento rok najviac v kolekcii upútalo.

 

Jesenné novinky QUIKSILVER foto 1

Prechodné bundy

Štýlové prechodné bundy sú v našich predajniach vždy hitom. Nielen kvôli dostupnej cene, ale najmä prepracovaným štýlovým dizajnom a príjemným materiálom. Bundy bez predného zapínania, s obliekaním cez hlavu sú trendom už nejaký čas. Model Tazawa s výrazným logom Quiksilver sadne skôr teenagerom, naproti tomu vodeodolný model 60/40 Coach pristane každej vekovej kategórii.

 

Jesenné novinky QUIKSILVER foto 2

Košele

Nám sa v kolekcii najviac páčia košele, tie má Quiksilver riadne vychytané a sú perfektným doplnkom k outfitu, najmä na dni, keď nie je ani zima, ale ani také teplo, aby sme mohli výjsť len tak v tričku.


Jesenné novinky QUIKSILVER foto 3

Zateplený model Tolala ma veľmi pekne prepracované detaily a púta najmä žiarivou kombináciou červeno-čiernej. V kolekcii majú aj klasické košele bez podšívky.

 

Jesenné novinky QUIKSILVER foto 4

Tričká

Tričká od Quiku sú ako každý rok krásne farebné, príjemné na dotyk, vyrobené z recyklovaných materiálov alebo organickej bavlny. Ich dizajny sú nenapodobiteľné! 

 

Kolekcia je dostupná vo všetkých našich predajniach tu: PD, PO, PP, TN alebo online.

 

⌨️ Ivana B. 📸 Boardparadise.sk , Quiksilver


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Botasky mi prišli za 3dni a zatiaľ držia . Rýchle doručenie

Overený zákazník,

Rýchly dovoz

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, zľavy

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise