Jesenné novinky od Roxy

ROXY je životný štýl. Inšpiruje ženy a dievčatá na celom svete. Každá kolekcia, ktorá príde do našich predajní je nabitá energiou. Aj jesenná kolekcia je taká, prináša nádherné kúsky oblečenia a doplnkov.

 

Easy Breezy foto 1

Prechodné bundy Roxy

Prechodné bundy sú v tomto počasí nevyhnutnosťou. ROXY má svoj štandard, v ktorom spája technologické vychytávky s nadčasovým dizajnom, ale zároveň myslí na životné prostredie a používa recyklované materiály alebo také, ktoré sú ekologicky menej závadné.

Prekrásny strih bundy Madden Jacket vystihuje presne to, prečo je Roxy tak nenapodobiteľná. Je funkčná (vodný stĺpec 5k) a zároveň nositeľná každý deň a do každého počasia. Vnútri je izolácia WarmFlight® Eco zo syntetického peria, ktorá zaručuje maximálne teplo. Odporúčame všetkými desiatimi!

V kolekcii sú štandardne základné strihy tričiek a mikín, ale aj také, ktoré nájdete len v Roxy. Štýlové. Nadčasové a zároveň nositeľné.

 

Easy Breezy foto 2

Doplnky

Samozrejmosťou je celá plejáda doplnkov. Nám sa najviac páčia kabelkybatohy z ružovej menčestrovej látky. Sú vkusné, moderné a hodia sa nielen na voľný čas, ale aj do práce. 

 

Easy Breezy foto 3

 

Easy Breezy foto 4

Jesenná kolekcia ROXY je dostupná v našich predajniach: PD, TN, PO, PP, ale môže sa stať, že nie každý kúsok nájdete práve na predajni. Ak ste niečo nenašli tam, tovar si môžete objednať priamo na osobný odber do vami zvolenej predajne.


                                                  ⌨️ Ivana B.  📸 ROXY


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise