Keď vrecká nestačia a batoh je príliš. Ľadvinka je stále najlepší doplnok pre odkladanie drobností.

Poznáte ľadvinku? A nosili ste ju? Mnohí z vás asi odpovedia na prvú otázku “Áno”, no na druhú “Nie”. Špeciálne v prípade, ak ste narodení až koncom 90-tych rokov alebo neskôr, sa k vám tento mimoriadne praktický, no práve tak nevkusný módny doplnok asi nedostal.

Ľadvinka, teda malá taška s popruhom zavesená okolo pása, bola využívaná už dávno v minulosti. Vďaka nej môžete mať všetky dôležité drobnosti poruke a zároveň nezavadzia a ani vás nijako neobmedzuje. Pomerne neslávne meno však získala v 90-tych rokoch, kedy na Slovensko dorazila divoká módna vlna a trendy začali byť úplne neskutočné kreácie.

Tí, čo tieto časy zažili, si určite pamätajú všetkých tých kvázi podnikateľov, šmelinárov a rôznych stánkových predavačov oblečených vo farebných šušťákových súpravách s ľadvinkou okolo pása. Tá bola obvykle v podobne divokých farbách ušitá z polyesteru alebo v čiernej či hnedej farbe z koženky. Vyzeralo to neskutočne smiešne, no napriek tomu mali všetci pocit, že sú mužní a cool.

ľadvinka

Bolo to jednoducho in, tak ako boybandy, široké mikiny a rifle na trakoch. Táto doba je, našťastie, už preč, čo ale neznamená, že by boli ľadvinky out. Ako býva vo svete módy dobrým zvykom, aj tieto malé taštičky zažívajú renesanciu a začínajú sa tešiť čoraz väčšej obľube. Niet divu. Nie každý chce nosiť tašku cez plece alebo batoh, ak má pri sebe len pár drobností a v takomto prípade je ľadvinka ideálna voľba.

ľadvinka Fila

Výhodu ľadviniek oceníš hlavne na svahu, pri skateboardingu alebo korčuľovaní. Môže byť nosená aj pod oblečením, takže sa nemusíš báť, že ti ju niekto strhne alebo veci z nej ukradne. Keďže výrobcovia idú s dobou, moderné ľadvinky majú príjemný športový dizajn a farby, takže nebudeš vyzerať ako z 95-eho roku. Napríklad DC Skate Slide Bag alebo FILA Waist bag vyzerá parádne a so svojim nadčasovým dizajnom nebude nikdy out alebo mrkni aj naše ostatné modely.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise