Nová Kolekcia Jordan DNA V Znamení Motocyklov

Retro je stále IN. Aj Michael Jordan. Značka s jeho menom v rámci kolaborácie so športovým gigantom Nike prináša každú sezónu unikátne kolekcie, ktoré do jednotlivých kúskov oblečenia vnášajú aj kus Michaelovho života. A taká je i najnovšia kolekcia Jordan DNA.

To, že Michael Jordan bol skvelý basketbalista vie takmer každý. Ale o tom, že po ukončení profesionálnej kariéry v NBA na čas pričuchol aj k motocyklistke, vie už málokto. A práve túto etapu v rámci jeho životnej cesty môžeme nájsť v unikátnych kúskoch aktuálnej kolekcie Jordan Sport DNA. Tá je okrem prvkov Jordanovho motocyklového tímu doplnená i zaujímavými retro detailmi. 

Jordan DNA kolekcia úvodná foto

Bundy a mikiny v štýle motocyklov

Plejáda farieb s veľkým Jumpmanom v prednej časti sa podpísala pod prechodné bundymikiny v rámci aktuálnej kolekcie Jordan Sport DNA. Zadný diel ako aj rukávy príťažlivých búnd v štýle bombery sú inšpirované grafikou už spomínaného motocyklového tímu Michaela Jordana. V rámci kolekcie však nájdeš aj triezvejšie čierne či šedé kúsky, ktoré síce zachovávajú grafiku motocyklového prostredia, no zároveň sú verné tradičnému looku, na ktorý sme pri Jordan zvyknutí. 

 Bundy a mikiny Jordan DNA kolekcia foto

Tričká aj pre milovníkov klasiky

Nová kolekcia Jordan Sport DNA priniesla tiež kvalitne spracované tričká s dlhým i krátkym rukávom, v ktorej okrem light motívu v štýle motocyklových pretekov dominujú aj univerzálnejšie kúsky s minimalistickou potlačou. Tvorcovia tak v tomto prípade mysleli i na skalných fanúšikov značky Jordan dávajúcim prednosť klasickým strihom.

Tričká Jordan DNA kolekcia foto

Osvedčené tepláky s výraznými detailmi

Podobný trend v rámci aktuálnej kolekcie Jordan Sport DNA je zachovaný aj v prípade teplákov. Tie sú verné svojmu dôkladnému prepracovaniu v oblasti použitých materiálov. Klasický dizajn zväčša dopĺňa nápis Jordan pozdĺž celej dĺžky teplákov a univerzálnosť je zachovaná aj v podobe výberu farieb. Dizajnéri sa v tomto prípade zamerali na štandardné čierne, modré či šedé prevedenia.  

Tepláky Jordan DNA kolekcia foto

Michael vo filme

V tvojich nových kúskoch z kolekcie Jordan DNA si tak v rámci prestávok počas home office môžeš zaspomínať na Michaelove úspechy v dokumente The Dream Team, ktorý mapuje jeho výkony počas olympíjskych hier v Barcelone v roku 1992. A pokiaľ by ti počas lockdownu Micheala ešte nestačilo, tak siahni i po skvelej minisérii z dielne Netflixu s názvom Last Dance. 

 

⌨️ K. Kmeťová 📸 Nike.com, Boardparadise


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rýchle dodanie, zľavy

Overený zákazník,

Objednávala som si po prvý raz a som spokojná. Peňaženka zodpovedá obrázku, cena bola najlepšia v porovnaní s ostatnými + rýchle doručenie. Ďakujem Vám.

Overený zákazník,

Rýchlosť doručenia

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise