Spring 2020 Nike SB

 

Jar prináša do kolekcie športovo ladené odtiene, ktoré sa miešajú zo žiarivými retro farbami a klasickými odtieňmi. Výsledkom sú preto úplné nový štýly určené pre ďalšiu generáciu, ktorá sa nebojí žiadnych prekážok. Takto poňali v NIKE SB jarnú kolekciu a my Vám ju prinášame nielen v podobe niekoľkých vydarených modelov tenisiek, ale aj funkčného oblečenia a doplnkov. 

 SPRING 2020 NIKE SB

 

Slip-on Zoom Janoski

Z modelov tenisiek dávame do pozornosti už odskúšané a veľmi štýlové slip-on Zoom Janoski v dvoch farebných kombináciách. 

 Slip-on ZOOM JANOSKI foto

 

Shane

Novinkou je model Shane. Každý centimeter z nej navrhol skateboardista Shane Oneill spolu s návrharmi NIKE SB. Teniska je síce na prvý pohľad nenápadná, ale zodpovedá presne tomu, čo potrebuje skejťák na jazdenie. U nás ju nájdete v dvoch farbách. 

 SHANE nike SB shoes

Nyjah Free

A v neposlednom rade tu máme model Nyjah Free, od šialenca na skejte Nyjaha Houstona (ak ste ešte nevideli jeho triky, určite si pozrite jeho videá tu – SEM PLS ODKAZ – na co? Youtube?ale nemusi byt) Veľmi vydarená farebná kombinácia tejto prepracovanej tenisky sa môže hodiť nejednému trendsetterovi. Čo poviete? 

 

Nike SB NYJAH FREE tenisky

 

 

 

Nakupuj Online -> TU

 

⌨️ Ivana B.  📸 nike.com

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Objednávala som si po prvý raz a som spokojná. Peňaženka zodpovedá obrázku, cena bola najlepšia v porovnaní s ostatnými + rýchle doručenie. Ďakujem Vám.

Overený zákazník,

Rýchlosť doručenia

Overený zákazník,

Rýchle dodanie Tovar v poriadku

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise