Ultrarange Exo Hi MTE & SK-8 Hi MTE 2.0.

Technológia MTE 360 ™

V dnešnom článku vám predstavíme technológiu MTE 360 ™, ktorú prináša Vans do vám už iste známych modelov Ultrarange ExoSk-8 Hi.

Ultrarange Exo Hi MTE & SK-8 Hi MTE 2.0. 01

Po 20 ročnej praxi s výrobou snowboardových topánok, Vans svoje skúsenosti premietol do technológie MTE a priniesol tak tenisky, ktoré sú vhodné do každého počasia.

Novinkou je flísová podšívka, ktorá zaručuje predovšetkým teplo, prvotriedne pohodlie a riadi vlhkosť. Samozrejmosťou je zvršok z vodeodolných materiálov. Pridaná izolácia PrimaLoft® zabezpečuje priedušnosť a dodatočné teplo vnútri tenisky.

Ultrarange Exo Hi MTE & SK-8 Hi MTE 2.0.  02

Dôležitým prvkom je medzipodrážka UltraCush ™, ktorá má vrchnú vrstvu z pamäťovej peny, zaručuje tým väčšie pohodlie a zároveň znižuje tepelné straty medzi gumovou podrážkou.

Keď sme pri podrážke, táto je super prepracovaná, zaisťuje maximálnu priľnavosť a odolnosť. Nás zaujala najmä svojou ľahkosťou.

Ultrarange Exo Hi MTE & SK-8 Hi MTE 2.0. 03

Oba modely sú naozaj všestranne využiteľné, navyše prichádzajú tento rok v parádnych farebných kombináciách pre obo pohlavia.

Ultrarange Exo Hi MTE & SK-8 Hi MTE 2.0. 04

Cena je vyššia, ale modely sú technologicky nadupané a určite stojí zato si ich minimálne vyskúšať! Môžete tak urobiť na jednej z našich predajní PD, PO, PP, TN. Ak ich nemáte po ruke, náš internetový obchod je vám k dispozícii 24/7.

 

⌨️ Ivana B. 📸 Boardparadise.sk , VANS

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

V pohode

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise