Vans old skool vs. Vans old skool Pro

 

Vans old skool vs. Vans old skool Pro

Vans Old skool je ikona, ktorá pomohla celému brandu dostať sa do povedomia širokej verejnosti. Môže za to „jazz stirpe“, ktorým sa práve na týchto teniskách brand odlíšil od konkurencie, ale zároveň priblížil k miliónom skaterom na celom svete. Nejaké obdobie si už okrem klasických Old skool Vansov môžeš kúpiť aj ich vylepšenú verziu Pro. My sme sa u nás v shope pozreli, aký je medzi oboma kúskami rozdiel, aby sme Ti uľahčili Tvoje rozhodovanie.

Vans old skool vs. Vans old skool Pro

1. Vans Old skool

V prípade Vans Old skool bolo pôvodným zámerom tvorcov vyrobiť pohodlné skaterské tenisky, ktoré budú dostupné pre širokú verejnosť. Športových nadšencov, ale aj celebrity z módnych radov okamžite zaujal ich nadčasový a ikonický vzhľad. Čierno biela kombinácia sa navyše hodila k viacerým outfitom a tak tenisky od počiatku prilákali pozornosť širokých skupín obyvateľstva, nielen skaterov.

A tu nájdeme aj ich jedinú chybičku krásy. Technické vybavenie topánok je prispôsobené skôr bežnému noseniu ako doske, a preto sa tvorcovia rozhodli vyrobiť radu Pro, ktorá spĺňa všetky požiadavky tohto športu.

Vans Old skool foto 2

2. Vans Old skool Pro

Vizuálne sa Old skool od Old skool Pro veľmi nelíši. Pri oboch autori kombinujú kožený a textilný materiál ako aj podobné kontrastné prešívanie a výrazným prvkom oboch tenisiek je už spomínaný „jazz stripe“. Napriek tomu majú Pro niečo navyše a to mäkkú vyberateľnú UltraCush stielku, ktorá zabezpečuje pohodlný dopad, čo ocenili najmä skateri. Okrem toho sú v nich zabudované gumové podložky DURACAP, ktoré predlžujú celkovú životnosť topánik

Vans old skool Pro sú preto o niečo drahšie ako ich staršia verzia, no používatelia týchto ikonických vychytávok hodnotia investíciu do tejto rady ako veľmi užitočnú aj v prípade, že tenisky chcete nosiť na bežné použitie a nielen na skatovanie.

Na trhu sa dnes nachádza množstvo farebných kombinácií oboch variant tenisiek, no nás stále berú klasiky v čierno – bielom prevedení.

 Vans Old skool pro foto 3

Objav viac Vans Old Skool -> TU

 

⌨️ PhDr. Katarína Kmeťová  📸 vans

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Tovar mi bol doručený v mimoriadne krátkom čase, tovar spĺňal moje požiadavky, obchod určite odporúčam.

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, dobré ceny

Overený zákazník,

Všetko OK, rýchla komunikácia, doručenie včas

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise