Zimné novinky v lyžiarskom a snowboardovom oblečení 2019/2020

Na svahu už dávno nie je jedno, čo si oblečieš na seba. Trendy na nadchádzajúcu sezónu hovoria jasnou rečou. V kurze sú prírodné farby a funkčné materiály. My Ti teraz predstavíme pár noviniek, s ktorými na zjazdovke určite vynikneš.

1. Dámska bunda Roxy Gore-Tex 2L Essence

Gore-Tex technológia je zaručene must-have každého zimného výstroja. Vie to aj značka ROXY, ktorá uviedla na trh túto skvelú bundu v minimalistickom dizajne. Ten je teraz veľmi IN, no vďaka zaujímavému spracovaniu sa táto bunda stane nielen módnou, ale aj funkčnou spoločníčkou Tvojich zimných zážitkov na niekoľko sezón.

Roxy Gore-Tex 2L Essence

2. Roxy Jet Ski Solid – farba IVY Green

Top farbou zimnej sezóny 2019/2020 je bez pochýb kaki zelená, ktorú do novej kolekcie zakomponovala i ROXY v línii Jet Ski Solid. Tá je okrem trendových farieb tiež plná zaujímavých funkcií. V prvom rade treba vyzdvihnúť hydroizoláciu v podobe ROXY DryFlight, no za povšimnutie stojí aj technológia pre hrejivý pocit ROXY WarmFlight ECOx2.

Roxy Jet Ski Solid

3. Quiksilver Travis Rice Strech

Z ponuky pánskych zimných búnd nás upútalo zaujímavé prevedenie Quiksilver Travis Rice Strech vo farbe black forest vibes. Aj v tomto prípade teda ostali tvorcovia verným aktuálnym trendom v podobe prírodných farieb. Tie sa im podarilo veľmi efektne skombinovať tak, aby sa nositelia bundy stali nepriehľadnuteľnými. Nápaditý dizajn samozrejme doĺňajú funkčné elementy z dielne značky - hydroizolácia v podobe 20K technológií Quiksilver DryFlight a o hrejivý pocit sa zas postará technológia WarmFlight.

Quiksilver Travis Rice Stretch

4. DC Haven

DC drží krok s trendami a značka je pritom tiež šetrná k prírode. Svedčí o tom aj fakt, že bunda DC Heven vo farbe Olive Night Desert Night Camo je vyrobená zo 100% vegánskych materiálov. Okrem toho je v bunde zabudvaná špeciálna technológia hydroizolácie Weather Defense 15K, ktorá vás na svahu ochráni pred všetkými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.

 

DC Haven

5. DC R
evival Bib

Značka DC priniesla túto sezónu na trh snowboardové/lyžiarske nohavice pre pánov, ktoré sú taktiež vyrobené z vegánskych materiálov, čím zdala holt prírode a ekológii. Nohavice okrem nadčasového dizajnu spĺňajú i všetky potrebné funkčné atribúty, aby Ťa na svahu nič neprekvapilo.

DC Revival Bib

6. Roxy Torah Bright Summit

Z dámskych lyžiarskych resp. snowboardových nohavíc bez pochýb stoja za zmienku Roxy Torah Bright Summit, ktoré sú štýlové a pokrokové zároveň. Čierna farba bude IN vždy a kvalitné prevedenie v podobe hydroizolácie 15K ROXY DryFlight sa postará o to, že tieto nohavice budeš vyberať zo skrine ešte aj o niekoľko rokov.

Roxy Torah Bright Summit

 

 

 

 

 

 

ZDROJ: text -  PhDr. Katarína Kmeťová /  foto- DC, ROXY, QUIKSILVER

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

SPokojnosť.

Overený zákazník,

Rychle dodanie

Overený zákazník,

rychle dodanie doprava zdarma prekladny eshop

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise