Zimné novinky v lyžiarskom a snowboardovom oblečení 2019/2020

Na svahu už dávno nie je jedno, čo si oblečieš na seba. Trendy na nadchádzajúcu sezónu hovoria jasnou rečou. V kurze sú prírodné farby a funkčné materiály. My Ti teraz predstavíme pár noviniek, s ktorými na zjazdovke určite vynikneš.

1. Dámska bunda Roxy Gore-Tex 2L Essence

Gore-Tex technológia je zaručene must-have každého zimného výstroja. Vie to aj značka ROXY, ktorá uviedla na trh túto skvelú bundu v minimalistickom dizajne. Ten je teraz veľmi IN, no vďaka zaujímavému spracovaniu sa táto bunda stane nielen módnou, ale aj funkčnou spoločníčkou Tvojich zimných zážitkov na niekoľko sezón.

Roxy Gore-Tex 2L Essence

2. Roxy Jet Ski Solid – farba IVY Green

Top farbou zimnej sezóny 2019/2020 je bez pochýb kaki zelená, ktorú do novej kolekcie zakomponovala i ROXY v línii Jet Ski Solid. Tá je okrem trendových farieb tiež plná zaujímavých funkcií. V prvom rade treba vyzdvihnúť hydroizoláciu v podobe ROXY DryFlight, no za povšimnutie stojí aj technológia pre hrejivý pocit ROXY WarmFlight ECOx2.

Roxy Jet Ski Solid

3. Quiksilver Travis Rice Strech

Z ponuky pánskych zimných búnd nás upútalo zaujímavé prevedenie Quiksilver Travis Rice Strech vo farbe black forest vibes. Aj v tomto prípade teda ostali tvorcovia verným aktuálnym trendom v podobe prírodných farieb. Tie sa im podarilo veľmi efektne skombinovať tak, aby sa nositelia bundy stali nepriehľadnuteľnými. Nápaditý dizajn samozrejme doĺňajú funkčné elementy z dielne značky - hydroizolácia v podobe 20K technológií Quiksilver DryFlight a o hrejivý pocit sa zas postará technológia WarmFlight.

Quiksilver Travis Rice Stretch

4. DC Haven

DC drží krok s trendami a značka je pritom tiež šetrná k prírode. Svedčí o tom aj fakt, že bunda DC Heven vo farbe Olive Night Desert Night Camo je vyrobená zo 100% vegánskych materiálov. Okrem toho je v bunde zabudvaná špeciálna technológia hydroizolácie Weather Defense 15K, ktorá vás na svahu ochráni pred všetkými nepriaznivými poveternostnými vplyvmi.

 

DC Haven

5. DC R
evival Bib

Značka DC priniesla túto sezónu na trh snowboardové/lyžiarske nohavice pre pánov, ktoré sú taktiež vyrobené z vegánskych materiálov, čím zdala holt prírode a ekológii. Nohavice okrem nadčasového dizajnu spĺňajú i všetky potrebné funkčné atribúty, aby Ťa na svahu nič neprekvapilo.

DC Revival Bib

6. Roxy Torah Bright Summit

Z dámskych lyžiarskych resp. snowboardových nohavíc bez pochýb stoja za zmienku Roxy Torah Bright Summit, ktoré sú štýlové a pokrokové zároveň. Čierna farba bude IN vždy a kvalitné prevedenie v podobe hydroizolácie 15K ROXY DryFlight sa postará o to, že tieto nohavice budeš vyberať zo skrine ešte aj o niekoľko rokov.

Roxy Torah Bright Summit

 

 

 

 

 

 

ZDROJ: text -  PhDr. Katarína Kmeťová /  foto- DC, ROXY, QUIKSILVER

 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise