Lookbook


Cool aj počas Jesene! Bekim style

Každé fotenie je niečim výnimočné a obzvlášť tie s Bekimom. Tento charizmatický chalan sa nebojí obliecť do ružovej mikiny, či zažiariť v trendy zeleno-žltej bunde.

Čitať viac…

Keď stajluje blogerka blogerku

Prinášame vám nádielku kreatívneho obliekania od troch úžasných, charizmatických žien, ktoré sme oslovili na jeden malý projekt. Neprehliadnuteľné baby ....

Čitať viac…

Nový outfit do školy je jasná voľba!

V dnešnej dobe chce mať každý niečo od známych značiek a pochváliť sa tým pred kamošmi alebo kamoškami, či zapôsobiť na druhého. Preto už rodičom neprejde, aby ponúkali svojim ratolestiam veci po staršom bratovi či sestre.

Čitať viac…

Prečo neznášam trendy A.K.A. čo sa nosí v roku 2018

Slovo „trendy“ je prefláknuté asi tak ako letný hit Despacito. Napriek tomu sa oň opiera väčšina stylistov, fashionistov a módnych časopisov. Prečo? Asi aby sa lepšie predávali konkrétne „trendy“ veci, ktoré diktujú ľuďom, čo je a naopak nie je danú sezónu in. Ale ako môžeme na niečo nalepiť nálepku „trendy“, ak je tých trendov také nespočetné množstvo, až sa v tom všetci strácame? V dôsledku hľadania nových a nových trendov sa nakoniec stáva, že trendy je zrazu všetko, čiže nič. Slovo trend aj jeho význam tak stráca hodnotu a relevanciu.

Čitať viac…

Board Paradise ti predstavuje THRASHER – merch, ktorý ovládol mainstream

Ukáž kamošom, že práve ty si ten trendsetter, ktorý diktuje, čo na seba hodí Jožo od susedov. Ak patríš medzi ľudí, ktorí milujú vyčnievať z davu a neboja sa „byť iný“, kúsok THRASHER je to, čo musíš mať aj ty!

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

som velmi spokojna :) dakujem

Overený zákazník,

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise