Ako sa obliecť na svadbu

Ako sa obliecť na svadbu a byť IN

Moderné svadby sú prezentované nadčasovými nevestami, ktoré sa počas svojho veľkého dňa niekoľkokrát prezlečú. Inak na tom nie sú ani ženísi. Pri nich sa dizajnéri a módne značky so svadobným tovarom priam predbiehajú s novými imidžovými vychytávkami. Navyše žijeme v časoch, kedy sa revolúcia v móde považuje za must have záležitosť. Veľakrát sa tak praktickosť a pohodlnosť dostáva do popredia pred okázalosťou a naškrobenosťou. Preto, ak aj ty chceš svadobčanov šokovať a zachovať si aj počas tvojho veľkého dňa street vibe určite investuj do svadobných tenisiek.

Stav na nesmrteľné tenisky Converse

Svadobná móda a štýlové tenisky neobišli ani značku Converse. Ta napríklad ponúka budúcim nevestám prémiový kúsok Wedding by You na platforme v prevedení Chuck Taylor All Star. No streetstyle imidž si na svadbe zachováš i v klasických členkových bielych plátenkách Converse Chuck Taylor All Star. S nimi sa môžeš zladiť i s družičkami, ktoré si namiesto členkovej verzie obujú nízke Converse tenisky. Ženích a jeho svedkovia zas môžu doplniť tvoj a družičkovský look čiernymi Converse Chuck Taylor All Star teniskami.

Stav na nesmrteľné tenisky Converse foto 1

Spojte svadobný deň s teniskami Vans Old Skool

Ak ste však ty a tvoja polovička skateri, tak tvoja voľba v prípade ako sa obliecť na svadbu je jasná! Vans Old Skool v čierno-bielom prevedení sú to pravé, čím ohúriš všetkých svadobčanov a zároveň ostaneš verný svojmu štýlu. Navyše vaši kamoši váš svadobný light motív môžu podporiť slip on teniskami Vans Classic. Tie sú dostupné v širokej škále farieb a vzorov, takže si ich každý môže doladiť podľa svojich preferencií.

Spojte svadobný deň s teniskami Vans Old Skool foto 2

Oblečte si na svadbu tenisky Adidas Superstar

Retro klasika i neutíchajúci nadčasový módny hit. Také sú Adidas Superstar, na ktorých môžeš postaviť celý svadobný look nielen pre teba a tvoju polovičku, ale aj ostatných hostí s družičkami. Takže absolútnym must have kúskom v riešení dilemy ako sa obliecť na svadbu budú jednoznačne Adidas Superstar v bielom prevedení so striebornými pruhmi. Klasickú šnúrku si doma môžeš vymeniť za saténovú, čím ešte viac podporíš slávnostný ráz tenisiek. Tvoja polovička harmonický celok dotvorí, ak si na nohy obuje Adidas Superstar v čierno-bielej kombinácií, no nič nepokazí ani ak pôjde do čisto čierneho modelu. Na svadbu sa však okrem Superstar hodia aj tenisky Adidas Nizza Platform, ktoré ti pridajú aj pár centimetrov navyše. Takže sa razom zmeníš na nezabudnuteľnú ikonickú nevestu.

Oblečte si na svadbu tenisky Adidas Superstar foto 3

⌨️ K. Kmeťová 📸 google


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Botasky mi prišli za 3dni a zatiaľ držia . Rýchle doručenie

Overený zákazník,

Rýchly dovoz

Overený zákazník,

Rýchle dodanie, zľavy

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise