Zaujímavosti


Ako sme k našej ambasádorke prišli. Predstavujeme vám Babsy, milovníčku street style módy a budúcu longboardistku

Board Paradise je tu už 13 rokov. Je to dosť dlhý čas nielen v živote človeka, ale aj v podnikaní. Udržať sa na trhu, byť pre vás stále inšpiráciou, zlepšovať sa, s chuťou sa uchádzať o vašu priazeň. Robíme to, čo nás baví a asi aj preto to baví vás. Cítili sme, že sa chceme oprieť o ďalších ľudí, ktorým je blízky koncept nášho obchodu a spoločne pre vás pripravovať nové inšpirácie, ako vyjadriť svoju jedinečnosť aj oblečením.

Čitať viac…

Na čo nesmiete zabudnúť pri balení na dovolenku

Dovolenková sezóna je v plnom prúde! Ak aj vy počítate dni do vytúženého letného oddychu, nezabudnite si pobaliť všetky dôležité veci. Poradíme vám, ako sa na to pripraviť bez stresu a čo všetko potrebujete, aby ste sa pri mori alebo v horách cítili pohodlne. A keď si už dobre pripravíte všetky veci, potrebujete aj vhodný kufor, do ktorého sa všetko zmestí.

Čitať viac…

Ako si správne vybrať plavky

Horúce dni sú už bez pochýb za dverami! Určite ste sa na letnú sezónu cez zimu pripravovali a trávili ste dni v posilňovni. Teraz je konečne čas ukázať svoje telo na pláži a poriadne si užiť dovolenku snov. Nezabudnite, že do povinnej výbavy správnej dovolenkárky patria nové plavky. Viete, ktoré sú toto leto in a ktoré budú lichotiť vašej postave?

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľká spokojnosť a rýchle dodanie

Overený zákazník,

Super ceny a prijemny zakaznicky servis, poradili mi velmi

Overený zákazník,

kvalitný tovar rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise