Zaujímavosti


Ako sa nezblázniť z vianočných nákupov

Prvú vianočnú reklamu si videl, keď si ešte behal vonku v mikine. „Last Christmas“ počuješ z rádia stále častejšie. Svojej manke si už stihol vyjesť všetky perníky a ona chúďa musí piecť odznova. Ale darčeky pre svojich milovaných stále nemáš?

Čitať viac…

Ako to robí najekologickejšia továreň sveta na výrobu boardov, Mervin Manufacturing?

Mervin Manufakturing je lídrom v oblasti dizajnu a produkcie snowboardových a skateboardových produktov vyrobených v USA ľuďmi, ktorí na nich skutočne jazdia. Mervin vyrába snowboardy, skateboardy, lyže a viazania značiek LIB Technologies, GNU a Roxy.

Čitať viac…

Lyžiari si o snowboardingu v roku 1985 nemysleli nič dobré

V minulosti patrilo jazdenie na snowboarde medzi poriadne extrémne a rebelské športy. Lyžiari odmietali do svojho teritória pustiť jazdcov na doske a trvalo viac ako 20 rokov, kým sa tieto dve komunity aspoň naoko uzmierili. V súčasnosti je snowboarding zaradený medzi oficiálne olympijské športy, no kým sa tak stalo, nebolo to jednoduché.

Čitať viac…

Zažite snowboardový adrenalín cez televíznu obrazovku

Tešíte sa na zimu a poriadny prašan? Ak máte už teraz chuť na jazdu po zasnežených svahoch, pozrite si zatiaľ najlepšie snowboardové videá, ktoré vám doslova zoberú dych a dodajú vám správnu dávku adrenalínu. Keď navyše patríte medzi priaznivcov skvelých snowboardových filmov, ste na správnej adrese. Pozrite si zoznam najlepších a najnovších filmov, ktoré jednoducho musíte vidieť.

Čitať viac…

Raj surferov leží v Európe, volá sa Ericeira

Mohutné pieskovcové útesy nad modrým Atlantikom, obrovské vlny, ktoré nemajú konca kraja, „seafood porn“ v lokálnych podnikoch, nové medzinárodné priateľstvá, krásna príroda a krásni ľudia - to všetko zažiješ v Ericeire. Mekka surferov, do ktorej mieri čoraz viac fajnšmekrov. Pre Európanov je to vďaka dostupnosti častokrát víkendové odskočenie si od povinností. Charizma tohto miesta spôsobí okamžité dobitie energie.

Čitať viac…

Vedeli ste, že sa dá jazdiť na sklenenom či dokonca 3D snowboarde?

Aj keď milujete rôzne technické vychytávky, takéto snowboardy ste ešte nevideli! Snowboardový nadšenec a hlavná hviezda online show Every Third Thursday - Dave Lee už niekoľko rokov hľadá spôsoby, ako z najrôznejších materiálov vytvoriť funkčný snowboard a za ich tvorbou cestuje po celom svete. Tieto videá majú milióny sledovateľov a jeho nápady sú vážne neuveriteľné. Videli ste už niekedy board zo skla, z Lega, mincí, či vytlačený na 3D tlačiarni?

Čitať viac…

Nový skatepark v Prievidzi: Skateri, bikeri, kolobežkári máte sa na čo tešiť

„Skejtovanie“ už nie je iba športom, ale dokonca samotným životným štýlom. Skaterov môžeme vidieť hocikde, ako jazdia ulice, schody či preskakujú obrubníky. Možností je veľa, avšak najideálnejším miestom sú pre nich skateparky, kde môžu trénovať rôzne triky a zlepšovať tak svoje schopnosti.

Čitať viac…

Od Apríla do Septembra bol „the Vans Shop Riot“ nezastaviteľný

Finále najlepších európskych skateboardových tímov sa konalo v portugalskom Lisabone počas uplynulého víkendu. Kompletnú tohtoročnú zostavu tvorilo 14 tímov z celej Európy (Burnside/Holandsko, Lockwood/Belgicko, Picnic/Česká republika, Titus/Nemecko, Black Sheep/UK, Destroy/Rusko, Bana/Portugalsko, Wall Street/Francúzsko, Circus Circus/Dánsko, Surfhouse/Estónsko, Tactic/Španielsko, Gili´s/Izrael, Ministry of Concrete/Grécko, Frisco/Taliansko).

Čitať viac…

Radical Times with Mates alebo Quiksilver v Austrálii [video]

Po dobrodružstve v Južnej Afrike sa talentovaná skupina jazdcov z tímu Quiksilver, vydala naprieč Pacifikom, aby uskutočnila ďalšiu výzvu, tentokrát v Austrálii. Mikey Wright, Mathieu Crepel, Austen Sweetin, Atsushi Ishikawa, Matt Hoy, Zach Miller a Bryan Fox si zbalili svoje snowboardy, skateboardy, surfy a užili si leto štýlovo.

Čitať viac…

Do basketbalového tímu Prievidze prichádza bývalý hráč americkej NBA

Basketbalový tím BC Prievidza posilní nový hráč. 28-ročný a 206 cm vysoký pivot, bývalý hráč americkej NBA LA Lakers, Derrick Caracter.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Veľmi rýchle dodanie

Overený zákazník,

Komunikácia prostrednictvom chatu.Rýchla odpoveď.Spokojnosť

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise