Príbehy produktov


Buď štýlový aj v teplákoch

Cítiť sa pohodlne neznamená, že nemôžeš vyzerať zároveň aj štýlovo. Pri športe, leňošení, nákupoch, cestovaní alebo aktivitách vo voľnom čase, ktoré si nevyžadujú formálnejšie oblečenie, sú tepláky najlepším riešením otázky „čo si dnes obliecť?“.

Čitať viac…

Nike Air Force 1 Mid - Nestarnúca klasika medzi teniskami

Tieto oficiálne najpopulárnejšie tenisky značky Nike sú na trhu už viac ako 30 rokov. Ako prví začali využívať technológiu Nike Air, čím začali kultovú éru.Tenisky Air Force 1 sú pomenované podľa lietadiel, ktoré už roky slúžia americkým prezidentom a ich spoločným znakom je silný, robustný dizajn. Tenisky Air force 1 Mid nie sú príliš rozdielne od modelu Nike Air Force 1, jedinou zásadnou zmenou je doplnenie členkové pásu, ktorý poskytuje spevnenie nohy.

Čitať viac…

Hviezdne tenisky Adidas Superstar

Nejakú dobu trvalo, kým sa športové vybavenie a tenisky začali vnímať aj po technickej stránke. Všetko to prišlo s rozvojom basketbalu na profesionálnej úrovni a vstupovaním značiek do športu, takže vývoj basketbalu a NBA zapríčinili zvýšenie požiadaviek na samotnú obuv.

Čitať viac…

Najväčšia ponuka DC Shoes na Slovensku: Zvládneš si vybrať?

Spoločnosť DC Shoes patrí k najostrieľanejším značkám v skate a snow svete. Chceš sa o tejto značke dozvedieť niečo viac? Mal by si čítať ďalej...

Čitať viac…

Tenisky Nike: Čo dokáže Air Max technológia v roku 2016

Air Max technológia je bezpochyby revolučná a na trhu profituje už od roku 1987. Čo spôsobilo tento boom a ako je to s ňou dnes, sa dozvieš nižšie.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Obchod odporúčam, som maximálne spokojná s rýchlosťou akou vybavili moju objednávku.

Overený zákazník,

Skvele ceny, veľmi dobrý vyber, expresne odoslanie a doručenie

Overený zákazník,

Rýchle dodanie

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise