Snowboarding


Uhas túžbu s boardom od Lib Tech

V spoločnosti Lib Tech je vytvorenie každej novej dosky ako sen. Travis Rice ich má viac a jedným z nich je aj dominantný T-Rice Pro. Ak aj ty túžiš jazdiť po mäkkej perine freeridu alebo rezať zľadovatelú zjazdovku s prstom v nose, tento sen ti dokážú naše dosky od Lib Techu splniť.

Čitať viac…

Klaudia Medlová na X Games, a tiež aj na ZOH 2018 v Pjongčangu

Máme tu koniec mesiaca a dve vynikajúce správy. Tá prvá je, že slovenská snowboardistka Klaudia Medlová sa zúčastní tohtoročných X Games 2018, ktoré sa uskutočnia v americkom Aspene. Súťažiť bude v štýle Big Air a Slopestyle. Druhou správou je, že FIS, Medzinárodná lyžiarska federácia oficiálne potvrdila účasť našej snowboardistky Klaudie Medlovej na Zimných olympijských hrách v Pjongčangu, ktoré sa budú konať vo februári tohto roku. Účasť na ZOH v tomto roku bude pre našu iba 24 ročnú snowboardistku premiérou, na ktorú sa už veľmi teší. Ako sama uviedla, jej úspech bude závisieť najmä od toho, ako bude mentálne nastavená pri súťažných jazdách. My jej samozrejme držíme palce a prajeme čo najviac úspechov na oboch súťažiach.

Čitať viac…

Ovládni svahy s doskami od Lib Tech

Lib Tech je na svete dlhšie, než mnohí snowboardisti a za ten čas si vybudoval povesť výrobcu, ktorý sa nebojí experimentovať. V spolupráci s ridermi, ako Jamie Lynn, prevrátili svet snowboardov hore nohami a priniesli na trh množstvo inovácií, ktoré im vyniesli fúru cien. Poď sa s nami mrknúť, čím sú Lib Tech dosky unikátne a ako ti pomôžu ovládnuť svah.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Oplatí sa nakupovať v tomto slovenskom obchode

Overený zákazník,

Rýchlo a spoľahlivo

Overený zákazník,

strašne milý predajca a veľmi ochotný

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise