Snowboarding


Aj snowboardy podliehajú najnovším trendom

Skôr ako si začnete užívať jazdu po zasnežených svahoch a v prašane, skontrolujte si svoju dosku. Ak už má čo to za sebou, neváhajte si zadovážiť novú. Vaša nová láska by vám mala jazdu na zjazdovke uľahčiť a spríjemniť. Poradíme vám, ako si vybrať snowboard, ktorý je hitom sezóny.

Čitať viac…

Snowboardová bunda ukazuje váš štýl

Snowboardista musí byť neprehliadnuteľný! Pri snowboardingu nie je dôležité len kvalitné vybavenie či doska. Musíte si vedieť nakombinovať aj správne oblečenie. Snowboarding je typický štýlom obliekania, ktorý by ste mali spoznať na kilometre. Je voľný, pohodlný, pohodový a účelný. Ako na to?

Čitať viac…

Ako to robí najekologickejšia továreň sveta na výrobu boardov, Mervin Manufacturing?

Mervin Manufakturing je lídrom v oblasti dizajnu a produkcie snowboardových a skateboardových produktov vyrobených v USA ľuďmi, ktorí na nich skutočne jazdia. Mervin vyrába snowboardy, skateboardy, lyže a viazania značiek LIB Technologies, GNU a Roxy.

Čitať viac…

Lyžiari si o snowboardingu v roku 1985 nemysleli nič dobré

V minulosti patrilo jazdenie na snowboarde medzi poriadne extrémne a rebelské športy. Lyžiari odmietali do svojho teritória pustiť jazdcov na doske a trvalo viac ako 20 rokov, kým sa tieto dve komunity aspoň naoko uzmierili. V súčasnosti je snowboarding zaradený medzi oficiálne olympijské športy, no kým sa tak stalo, nebolo to jednoduché.

Čitať viac…

Zažite snowboardový adrenalín cez televíznu obrazovku

Tešíte sa na zimu a poriadny prašan? Ak máte už teraz chuť na jazdu po zasnežených svahoch, pozrite si zatiaľ najlepšie snowboardové videá, ktoré vám doslova zoberú dych a dodajú vám správnu dávku adrenalínu. Keď navyše patríte medzi priaznivcov skvelých snowboardových filmov, ste na správnej adrese. Pozrite si zoznam najlepších a najnovších filmov, ktoré jednoducho musíte vidieť.

Čitať viac…

Vedeli ste, že sa dá jazdiť na sklenenom či dokonca 3D snowboarde?

Aj keď milujete rôzne technické vychytávky, takéto snowboardy ste ešte nevideli! Snowboardový nadšenec a hlavná hviezda online show Every Third Thursday - Dave Lee už niekoľko rokov hľadá spôsoby, ako z najrôznejších materiálov vytvoriť funkčný snowboard a za ich tvorbou cestuje po celom svete. Tieto videá majú milióny sledovateľov a jeho nápady sú vážne neuveriteľné. Videli ste už niekedy board zo skla, z Lega, mincí, či vytlačený na 3D tlačiarni?

Čitať viac…

Pripravte sa na sezónu a užívajte si zimu v teplých a kvalitných bundách

Dôležitou súčasťou zimného outdorového oblečenia je kvalitná bunda. Ak patríte medzi športovcov, ktorí milujú zimné športy, bunda je alfou omegou vášho odevu. Správny výber vetrovky oceníte hlavne vo chvíli, keď vám na svahu nebude priať počasie. Preto je veľmi dôležité zvoliť si bundu s ochrannou vrstvou. To, aká je nepremokavá, vám prezradí hodnota vodného stĺpca. Viete, čo táto hodnota znamená?

Čitať viac…

Pripravené na zimnú sezónu, dámy? Tohtoročná kolekcia od Roxy je záruka maximálnej spokojnosti

#ROXY aj tento rok prichádza so skvelou zimnou kolekciou. Inováciami posunula snow fashion opäť o level vyššie, a preto s prvým prašanom si môžete aj vy užiť ten pocit štýlu s technológiami nabitými kúskami, ktoré máte na sebe. V novej kolekcii od Roxy sa budete cítiť teplejšie, suchšie a hlavne chránené od všetkých poveternostných podmienok.

Čitať viac…

Travis Rice a jeho dlho očakávaný film The Fourth Phase

Travis Rice. Americký profesionálny snowboardista, odborníkmi považovaný za najlepšieho na svete. Medzi priateľmi známy ako Trice, so špeciálnym talentom na snowbording freestyle. Víťaz Winter X Games a držiteľ viacerých významných ocenení.

Čitať viac…

Nová zimná sezóna 2015: Quiksilver a Roxy bundy sú na svete

Nové zimná kolekcia Quiksilver a Roxy je na svete a prináša so sebou aj novú technológiu. Roxy totiž túto sezónu spolupracuje so známou značkou Biotherm, ktorá sa už viac ako 60 rokov stará o našu pleť.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Môžem len odporúčať super rýchle dodanie

Overený zákazník,

Rychlo dodaný tovar

Overený zákazník,

Priaznivá cena Rýchle dodanie na predajňu

Overený zákazník,

Kamenné predajne Board Paradise